Pisałam zwykłą tygodniówkę.. Taką z komentarzami, po czym stwierdziłam, że forma – jedna playlista i jeden dłuższy komentarz mi bardziej odpowiada. Jako, że nikt z Was się jeszcze na to nie skarżył, to może będę kontynuować? Albo inaczej – oddajcie swój głos w poniższej ankiecie. Zajmie Wam to 2 sekundy a mi znacznie ułatwi podjęcie decyzji ;) Możecie na jedno pytanie, możecie na dwa. Po zagłosowaniu ankiety znikną. PS. Spotify zawsze będzie ;)

[poll id=”3″]
[poll id=”4″]

 

⋆Zapętlona Tygodniówka #29⋆
Soundcloud /Spotify

 

A teraz jeśli chodzi o samą Tygodniówkę, to mamy w niej dużooo dużo dobroci! :) Przede wszystkim najnowszy kawałek Movement. PRZEDOBRY. Moje największe zapętlenie ostatnich dni. Prawie na równi z najnowszym trackiem od FKA X Inc.- magnetyzującego, pełen przepięknych dźwięków wraz z prześwietnym żeńskim i męskim wokalem. Przy tym kawałku należy założyć dobre słuchawki, zamknąć oczy i po prostu oddać się wspaniałym dźwiękom. Zupełnie inny, lecz też wciągający jest najnowszy track od młodego zespołu CATHEDRALS, o którym pisałam już w poprzednich Tygodniówkach. Pięknie się rozkręca. I zespół i track. Także młody Vancouver wypuścił nowość „Flaws”, który kompletnie nie przypomina kawałka Bastille ;)

Żeńską wstawkę zagwarantuje Wam kolejny przecudowny kawałek od Laury Welsh. Ta dziewczyna ma styl i się go trzyma. Jest pewna siebie, swoich możliwości i ma na prawdę dobre układy z Jakwobem – jego mix zamiata z ziemi. Zapętla mi się także LAYLA, dziewczyna o podobnych cechach co Laura, ale o zupełnie innym podejściu. Jej muzyka jest słodko spokojna i pocieszna. Mimo to ma tego malutkiego pazurka, którym zahaczyła się o moje serce ;)

W zestawieniu znalazl się także najnowszy kawałek M83 napisany na potrzeby filmu „Divergent„. Mam na dzieję, że nie tylko mi uświadamia jak bardzo czekam na ich kolejny krążek? A jak już rozmawiamy o tym OST to dorzucam nowych Snow Patrol. Jeszcze nie ustosunkowałam się do ich nowego tracku, jednak na pewno warto go usłyszeć ;)

Na deser dorzucam kawałek od Sons et al., który uciekł z zeszłego tygodnia ;) A także ciekawy, funkowy kawałek od Greyhounds. Ostatnią piosenkę zostawcie sobie na dzień dobry – energetyczny koktajl prosto z JUNGLE ;)
 
 

 
 

Gratisowo macie kilka kawałków, których nie ma na Soundcloudzie, a które zasługują na miejsce w tym zestawieniu – moja najnowsza miłość Paolo Nutini podczas Abbey Road Live Session, najnowszy cover od Pentatonix, który osiągnął 6 mln odtworzeń w tydzień oraz najnowszy klip od Editors. Miłego oglądania!

 

 

 

 

Koniec! Lecę na nocny seans Co jest grane, Davis? :) Coś czuję, że wrócę przeładowana cudowną, folkową muzyką….