Po zeszłej tygodniówce i moich wtorkowych odkryciach zapętliło mi się tyle kawałków, że selekcja była dość długą i ciężką sprawą. Postawiłam na zaledwie kilka kawałków, polecając Wam zapętlenie nowego krążka SOHN ;) Enjoy!

PS. Prace nad grafikami do nowego layoutu bloga zmierzają ku końcowi… :) Dawno nie byłam tak podekscytowana i przerażona jednocześnie ;D Zapętlone dorasta ;)

 

 

⋆Zapętlona Tygodniówka #35⋆
Soundcloud /Spotify

Sanders Bohlke – An Unkindness Of Ravens
W tym kawałku zasłuchuję się od obejrzenia finału „Suits”. Cóż za przepiękny kawałek muzyki.

 

 

Elliot Moss – Slip
Ciary ciary i jeszcze raz ciary. Elektroniczne downtempo z jazzowym zaciągnięciem. Ciepły i pociągający głos, który idealnie wtapia się w dźwięki balansujące pomiędzy pozytywną i lekko złowieszczą muzyką. Sasasasa. #jestemchoraniepotrafiezłożyćzdania.

 

 

Douglas Dare – Swim
Perełka, która wypłynęła nagle i od razu została gorąco przyjęta przez muzyczny świat. Mamy dobry wokal, hipnotyzujące pianino i małą dawkę elektroniki, której wg mnie mogłoby nie być i utwór nie straciłby na swoim pięknie ;) Oceńcie sami.

 

 

Trashlagoon – Sunbug
Nie wiem jak ten kawałek znalazł się w moich słuchawkach, jednak z miejsca się zapętlił. Trochę zupełnie nie moja muzyka, jednak czasami nawet ja potrzebuję trochę konkretniejszego bitu :) (wiem, wiem, istnieją konkretniejsze. Ten mi na razie wystarczy ;)).

 

 

The Delta Riggs – Better
Łody, australijski zespół z Melbourne zawładnął moimi głośnikami w zeszłym tygodniu. Cała płyta HEX.LOVER.KILLER jest ciekawa, jednak to kawałek Better zdecydowanie nabił najwięcej odtworzeń. Wokal przypomniał mi o Electronic Guests. Uwielbiam takie brzmienia – jeśli znacie coś podobnego to śmiało podsyłajcie!

 
Once a Tree – Light Me Up
Jest coś w tym kawałku co bardzo mnie pociąga i coś co mnie lekko odpycha. Przewaga tego pierwszego sprawiła, że ten kawałek zapętlił się na dobre. Być może te zapętlone teksty? ;)

https://soundcloud.com/onceatree/light-me-up-moose-records

 

 

Gramatik – Torture Feat. Eric Krasno
Trochę się jaram. Lubie Gramatik za tę ich mega pozytywną energię.

 
Siren. – I Think I Like You

Na koniec moje najświeższe odkrycie – pełen energi duet z LA wkroczył na scene muzyczną z przytupem. I think I like you, Siren.

https://soundcloud.com/wearesirensound/i-think-i-like-you