Czeeeeeeść! :) Jak Wam minął weekend? Mam nadzieję, że był przepełniony dobrymi dźwiękami, tak jak u mnie! Usłyszałam tyle wspaniałych kawałków, że udało mi się skomponować jednocześnie kilka fajnych playlist – składankę przeróżnego indie, piosenki na rozluźnienie czyli downtempo a także coś na rozbudzenie umysłów. Będzie się działo. Jednak dzisiaj, tradycyjnie przedstawiam Wam hity mojego tygodnia. Mam nadzieję, że je pokochacie tak jak ja ;)

 

 

⋆Zapętlona Tygodniówka #52⋆

 

Zaczniemy od przecudownego mixu stworzonego przez Joe’a Achesona (aka Hidden Orchestra).Powstał on z okazji wydania płyty „Archipelago” i zawiera kawałki, które inpirowały Joe do tworzenia. Po prostu magia dźwięków. Polecam gorąco zwłaszcza na wieczory :)

 

 

 

A jak już jesteśmy przy Hidden Orchestra to chciałam się podzielić tym kawałkiem – zapętlałam go baaaardzo mocno. Nigdy wcześniej nie słyszałam niczego co wyszło spod rąk Achesona, czas to nadrobić bo krótko mówiąc to magia nie muzyka ;)

 

 

 

Standardowo mam też dla Was playlistę. Z kawałków, które pokochałam to zdecydowanie HerrMoved Mountains, które znalazło się na płycie FKA Twigs (pomyłka czy celowy zabieg?). Świetnie przegląda się przy tym tumblra (czujcie się zaproszeni). Zakochałam się ponownie w Laurze Welsh, dlatego znajdziecie jej Hollow Drum oraz w Josefie Salvacie i jego Hustlerze. Zapatrzona w This Life zupełnie ominęłam Hustlera. I chociaż nie uważam tego kawałka za jakiś super diopracowany muzycznie to i tak ma w sobie coś co da się zapętlać ;)

Koniecznie zwróćcie uwagę na Brolin., Willow Beats oraz I Will, I Swear. 

 

 

 

Gratisowo dwa kawałki, które pobudzały mnie do życia w minionym tygodniu (nie wspominając o Fall Out Boy, którzy przeżywają swój renesans w moich słuchawkach, ale o tym później w tygodniu). Nowa Ella Eyre oraz tak bardzo fajny Jackobs Banks.

 

http://soundcloud.com/mr-jacob/move-with-you-jacob-banks

 

 

Specjalne zapętlenie podarowała mi też Magda <3 Dzięki wielkie – ten kawałek ma w sobie iskierki :)

 

 

PS. Na przełomie tego tygodnia oczekujcie fajnej rzeczy, której ogarnięcie zajęło mi trochę czasu aleee… Ruszam z nowym projektem, dzięki któremu poznacie jeszcze więcej nowej muzyki!