See Bloggers zniszczyło mnie totalnie. W bardzo pozytywnym tego słowa sensie :) Trzydniowy wyjazd nad morze zdecydowanie pomógł mi się zresetować i nabrać ogromnej dawki inspiracji oraz siły na kolejne miesiące pisania :) Co prawda PKP mimo idealnej podróży w pierwszą stronę, przypomniało o swoich urokach przy powrocie, przez co cały dzień czuję się, jakby nasz wagon jechał po mnie, nie po torach, ale mimo wszystko – było warto :)

Mam nadzieje, że się chociaż trochę stęskniliście i pochłoniecie poniższe dźwięki z przyjemnością :) Udanego zapętlania!

⋆Zapętlona Tygodniówka #53⋆

 Zacznę od takiego cudownego kawałka, który dostałam przed wyjazdem od M. Piekne, piękne dźwięki!

 

 

Idealnie po tym pasuje najnowszy, świeży do tego stopnia, że jeszcze gorący – nowy kawałek Bena Howarda. Jest to singiel zapowiadający nadchodzącą płytę I Forget Where We Were. Krążek wyjdzie 20go października.

 

 

W zeszłym tygodniu, po długiej ciszy, wyszła też nowość od Josefa Salvata – Hit and Run. Mimo iż dopiero co go zapętlałam, to zdążyłam się stęsknić za tym głosem, przyprawiającym mnie o ciary.

 

 

Douglas Dare także powrócił z nowym utworem, który jest zapowiedzią kolejnej EPki, która wyjdzie 22go września.

 

 

Dla fanów Lany, mam też super świeży kawałek Young Summer. Swoją drogą – jeśli wpadną wam w słuchawki podobne brzmienia to chętnie przygarnę :)

https://soundcloud.com/youngsummer/classless-kids

 

Na deser nowości mam jeszcze nowy singiel od Mikky Ekko. Miłe dla ucha dźwięki dają nadzieję, że Jego płyta będzie bardzo bardzo przyjemnym krążkiem do słuchania tej jesieni.

https://soundcloud.com/mikkyekko/mikky-ekko-smile/s-k5qCx

 

Oprócz powyższych kawałków, w dzisiejszej playliście znajdziecie też kilka dodatkowych, które dają się zapętlić :) Polecam zwłaszcza Do You Want What I Need Milosha. Ciary, ciary, ciary!