Wróciłam!! :) Tęskniliście? Widziałam, że moi wspaniali znajomi poradzili sobie z prowadzeniem strony na Facebooku, a i na blogu nie było pusto. Jeśli zrobiliście sobie tygodniowe wakacje od bloga, to polecam Wam zapoznać się z nowym cyklem łączącym gotowanie i muzykę oraz koniecznie sprawdźcie ostatnią tygodniówkę #60! Dzisiaj, jeszcze lekko się ogarniając mam dla Was zestawienie, które udało mi się złożyć na szybko sprawdzając co się wydarzyło przez miniony tydzień. A wydarzyło się całkiem sporo! :) Poniższa playlista zawiera kilka super kawałków, na dniach na pewno powrzucam dodatkowe posty o nowych albumach :) Enjoy!

 

⋆Zapętlona Tygodniówka #61⋆

W poniższej playliście znajdziecie kilka nowości z mojego soundclouda, które zapętliły się od pierwszych dźwięków. Na początek wrzucam jednak nadal zapętloną Rae Morris. Cudowna dziewczyna! Do nowego JMR oraz Haydena Calnina dorzuciłam też ich przedostatnie piosenki – wpadły same na playlistę i przypomniałam sobie jak bardzo bardzo bardzo je uwielbiam :)

 

 

 

Bonusowo, jeśli też nie oglądacie Doctor Who, a jakimś cudem udało Wam się ominąć falę fejsbukowo-twitterowego zachwytu poniższym kawałkiem to mam dla Was nowinę – Foxes wykonała w najnowszym odcinku ciekawy cover Don’t Stop Me Know.  Wyszło jej to po prostu rewelacyjnie.

 

 

Cały czas zapętla mi się najnowszy kawałek Lorde… Jakie to jest dobre! :)

 

 

A na dobranoc – Magda w ostatniej chwili podesłała mi niesamowity kawałek, który musicie posłuchać! WOW! Tylko nie przestraszcie się chóru na początku ;)