Czeeeeeść ludzie! Jak Wam minął weekend? Wszystkie reklamy Superbowl obejrzane? Widzieliście Katy Perry jeżdżącą na gigantycznym lwie? Co tam się wyprawiało…

Dzisiejsza Tygodniówka jest trochę mniej szalona, ale mimo wszystko różni się od ostatnich. Na dzień dobry wrzuciłam moje największe zapętlenie czyli Bittersweet od Brunettes Shoot Blondes, o którym już pisałam. Poza tym znajdziecie dzisiaj trochę więcej dźwięków indie – zapętliła mi się pocieszna piosenka o ładnych butach ;) od The Walters, a także Flames które przywędrowało prosto z… Indii. To chyba musi być jeden z bardziej alternatywnych kawałków z tamtych rejonów, jaki slyszałam. Praatek Kuhad trafił na moją listę do obserwowania ;)

Indie głos, ale popowe brzmienia dostarcza nam Who Is Fancy. To chyba kwestia czasu gdy zaczniemy go słyszeć w radiu – nie mogłam się jednak oprzeć przed wrzuceniem tego kawałka ;) Całkiem miłą kontynuuacją jest Rainy Day od Bay Ledges oraz nowy kawałek od Oh Wonder. Nie przebił poprzednich, ale mimo wszystko fajnie jest usłyszeć coś nowego. Nie wiem dokładnie czego mi zabrakło – kawałek jest, jak to przystalo na Oh Wonder, miły dla ucha, ale… no właśnie. Jest „ale”. Ale to tylko moje odczucia ;)

Gdzieś w środku playlisty natkniecie się na młodziutką, bo zaledwie 17letnią, Hannah Gill, na którą moim zdaniem czeka świetna przyszłość. Z takim głosem i energią musi podbić świat! Jeśli zakochacie się w niej, tak jak ja – polecam Wam przesłuchać jej całą EPkę. Dalej mamy trzeci track od Milk & Bone i jest to jednocześnie pierwszy signiel z ich debiutanckiej płyty, która wyjdzie w marcu! Wiem, że też ich polubiliście, więc mamy na co czekać ;)

Na sam koniec zostawiłam sobie dwa przepyszne utwory. Opisywany już na blogu – In The Dark od Matta Woodsa który zapętlam każego dnia, oraz cover I’m Gonna Be (500 Miles) wykonany przez niezastąpionego Sleeping At Last. Kawałek został wykorzystany do reklamy „Lost Dog”, którą puszczono podczas minionego Super Bowl. To chyba druga część przygód małego szczeniaczka ;) Anyway – piosenka jest przecudowana i szczerze wierzę w to, że ją pokochacie!

Napiszcie w komentarzach co polubiliście najbardziej! :)

 

 

Photo by Justin Leibow