WIecie, że Zapętlone skończyło wczoraj DWA LATA? :D Sama nie mogę w to uwierzyć ;) Dziękuję Wam wszystkim za to, że ze mną wytrzymujecie! :) Ostatni rok był bardzo bardzo bardzo intensywny. Zgarnęłam tytuł najlepszego bloga z kat. lifestyle i pasje podczas Blog Day, dzięki Wam wdrapałam się na 13 miejsce podczas ostatniej edycji Blog Roku, rozpoczęłam też roczną współpracę z portalem DajemyRadę.pl, gdzie dzisiaj zainicjowałam cykl postów pisząc o miejscach, w których można znaleźć nową muzykę.  Dodatkowo, co mnie bardzo bardzo bardzo cieszy – miesięcznie przybywa Was tu kilkanaście tysięcy <3 Ah, aż się wzruszyłam ;) Dziękuję Wam za kolejny rok! Z tej okazji będę miała dla Was jakieś fajne płyty w tym tygodniu do rozdania, stay tuned!

Co do dzisiejszej Tygodniówki to mam dla Was dzisiaj raczej spokojne kawałki. Chciałam (naprawdę chciałam!)  je wszystkie opisać ale fizycznie nie jestem dzisiaj w stanie spędzić przed komputerem więcej niż kilkunastu minut, które i tak wykorzystałam już na ułożenie playlisty. Nawet blogerzy czasami chorują, więc zostawiam Was samych z playlistą – wierzę, że sama się obroni ;)

PS Jutro ok 16:00 światło dzienne ujrzy naprawdę piękny kawałek od nowego wokalisty – RAINES. Koniecznie wpdanijcie na bloga!