10982235_936379206386932_1929461986380556766_nZnacie to uczucie gdy ogarnia Was niemoc? Nie jesteście w stanie ruszyć się z miejsca, a wszystko do czego się zabieracie po prostu nie wychodzi? Ten poniedziałek zaliczam właśnie do takich dni i chyba nie tylko ja, bo dzisiejszy obrazek Kiciputka jest idealnym obrazem tego co czułam ;)

Na szczęście wraz z końcem dnia czuję przypływającą pozytywną energią, być może dzięki nowemu kawałkowi od Of Monsters and Men? Albo wieczornemu zapętlaniu playlisty For When You Are Happy? A może po prostu cały dzień pod kocem sprawił cuda. Kto wie ;)

W każdym razie dzisiejsza playlista w pierwszej części odzwierciedla mój wieczór, a w drugiej całą resztę dnia. Na początku mamy kilka bardziej żywiołowych kawałków z minionego tygodnia – Hum Hum od Mating Ritual – solowego projektu Ryana z Pacific Air,Thumbalinę, kolejny pocieszny kawałekColemana Hella czy Give Me a Try od niezmiennie pozytywnych The Wombats.

Trochę dalej mamy moją nową miłość życia – Jodiego Brocka, 22 latka z Wielkiej Brytanii, którym podbił pewnie nie tylko moje serce swoim nowym kawałkiem User. Po Jego utworze zaczynamy spokojniejszą część playlisty. Przyprawiający o ciary, hipnotyzujący No Talk od kanadyjskiego River Tiber, który został też doceniony przez Drake – sample No Talk można znaleźć na jego kawałku No Tellin. Równie zniewalające dźwięki, tym razem R&B dostarcza nam Huntar w nowym kawałku Love I Know. 

Im więcej razy przesłuchuję tę playlistę, tym bardziej mi się ona podoba. To był na prawdę dobry tydzień! Cała reszta artystów idealnie wkomponowała się w mój dzisiejszy nastrój. Mam nadzieję, że Wam także przypadnie do gustu. Dajcie znać w komentarzach, kto zapętli Wam się najbardziej!

 

 

PS Na Zapętlonym facebooku można zgarnąć płytę Florence and The Machine!