I jak tam po majówce? Odpoczęliście trochę od wszystkiego? Mi udało się wyrwać w Bieszczady i bardzo, ale to bardzo jestem z tego powodu szczęśliwa. Rozbudziła się we mnie dzika ochota na wędrówki po górach, więc w te wakacje czekajcie na trochę playlist poświęconych górom ;)

Anyway, kolejny tydzień, nowe wyzwania! W tym tygodniu na blogu pojawi się zestawienie polskich festiwali, na które chcę pojechać oraz wesoła playlista na rower i piękne wiosenne dni! Ale póki co, zapraszam do przesłuchania nowej Tygodniówki, która wyszła bardzo fajnie – na dzień dobry mamy trochę porządnego soulu od mojej nowej miłości Eryn Allen Kane, a na koniec zostawiłam przepiękny, delikatny pop od The Masks. Wszystko, co pośrodku jest równie wspaniałe i naprawdę nie mogłam się od tych kawałków oderwać. Mam nadzieję, że przypadną Wam one do gustu :)

PS Od tego tygodnia, zaczynam wysyłanie nowych newsletterów, które będą zawierały muzyczne podsumowanie minionego tygodnia i to nie tylko z samego bloga :) Zapraszam do zapisania się.