Cześć! Na blogu zrobiło się ostatnio coś bardzo wakacyjnie. Wywiało Was na wakacje? A może dopiero się wybieracie? Chętnie poczytam o Waszych podróżach! ;) Sama wybieram się już w środę wieczorem na Colours of Ostrava. Jutro na blogu pojawi się rozgrzewająca playlista złożona z lineupu!

Jeśli chodzi o dzisiejszą Tygodniówkę… Hmmm… Będzie w niej trochę elektroniki i piosenek, typowych dla Tygodniówek (Laurel czy Frances ft. RITUAL) ale od połowy zejdziemy na zupełnie inne klimaty. Bardziej akustyczne, odpowiednie do deszczowej pogody. Jestem ogromnie ciekawa, czy się one Wam spodobają. Przy takiej pogodzie, jak przez ostatnie kilka dni, tylko taka muzyka wydaje się odpowiednia. Znajdziecie tam moje nietypowe zapętlenie od Vox oraz nowość od mojego ulubionego Haydena Arpa i Lucy Dacus, którzy pojawiali się już tutaj (i tutaj) a ostatnio nagrali taki piękny cover. Znamy się tylko z Internetu, ale uwielbiam się ogromnie i trzymam mocno za nich kciuki.

No już. Włączaj play i szukaj swoich perełek! :)

 

PS Czy Wy to widzicie? 99! Dziewięćdziesiąta dziewiąta Tygodniówka! Wow wow wow. Za tydzień wskakuje stówka. Będziecie chcieli kolejne? ;)

PSS Łapcie deszczowy bonus od @ikotele <3