Yaay! Jadę na wakacje! :)

Do 13.10 jestem całkowicie OFFLINE. Wylogowuję się z poczty, fejsa, twittera. Zostawiam sobie jedynie dostęp do Instagrama, gdzie raz na jakiś wrzucę mnóstwo (mam nadzieję) cudownych zdjęć ze słonecznej (oby!) Chorwacji. Jeśli chcecie śledzić moją podróż to śmiało: @zapetlona :) Trochę boję się co zastanę po powrocie, jednak wierzę, że takie wyłączenie się z social media będzie orzeźwiającym przeżyciem ;)

Ale ale! Nie zostawię Was samych :) Na blogu pojawi się kilka tekstów –  zacznę nowy cykl z muzyką do gotowania, moja niezstąpiona eM stworzyła dla Was dwie playlisty do podbijania świata, na bieżąco znajdziecie muzykę z nowych odcinków Grey’s Anatomy, Tygodniówkę i może coś jeszcze ;) Dodatkowo – i to jest moja niespodzianka – oddaję fanpage Zapętlone w ręce moich znajomych i Wasze. Przez kolejne 10 dni na fejsbuku będą rządzić:

piątek (3.10) Paulina zwana Smakowitym Kąskiem
sobota (4.10) przecudowna Karolinka
niedziela (5.10) Tattwa
poniedziałek (6.10) Malwina, która podrzuca mi same dobre kawałki
wtorek (7.10) Karolina, która już tu gościła ;)
środa (8.10) Paulina, która prowadzi smacznego bloga From movie to the kitchen
czwartek (9.10) Edie czyli Mieszkanka Warszawy :)
piątek (10.10) Magda, z którą kiedyś podbijemy USA!
sobota (11.10) Krzysiu, który pokaże Wam co to znaczy Więcej Luzu!
niedziela (12.10) Old Fashioned Girl czyli Karolina wraz z Andrzejem z JestKultura czyli niezastąpiony duet od którego możecie się spodziewać fajerwerek!

Każdy z nich będzie przez jeden dzień prowadził zapętlony fanpage – mają wolną rękę co do wrzucania kawałków więc nie przeraźcie się co tam zastaniecie ;) Ufam im całkowicie. Jednocześnie jeśli Wy odkryjecie jakieś dobra w Internecie podzielcie się tym na ścianie! ;) Najlepsze kawałki zostaną (jak zwykle) wrzucone na główną stronę :)

 

Hit the road Kate

Jako że czeka nas baardzo długa trasa postanowiłam, oprócz zgrania ulubionych albumów, stworzyć playlistę z kawałkami na drogę. Co więcej – możecie ją współtworzyć, czyt. umilić nam trasę! :) Na razie znajduje się tam garść starszych klasyków (Ray Charles, James Brown, Iggy Pop), trochę indie (Bon Iver, Vance Joy, First Aid Kit) i ostatnich hitów (Bastille, Sam Smith, George Ezra). Dorzućcie kawałki, które sami lubcie słuchać w podróży! :) Liczę na Was!

PS Na zachętę mam dla Was miesięczny abonament do Spotify ;) Dostanie go osoba, której kawałki najbardziej umilą nam drogę! Wyniki po powrocie!

 

 

I to by było na tyle! :)
Będę za Wami tęsknić! <3