Dzisiaj będzie o moim guilty pleasure, do którego głośno się nie przyznawałam – jest nim zeszłoroczny krążek OneRepublic „Native”. I tak, wiem – „Counting Stars” można mieć już dość od ilości puszczania tej piosenki w stacjach radiowych, jednak całość potrafi skutecznie umilić mój poranek i naładować mnie pozytywną energią.

Duża w tym sprawka wokalisty – Ryana Teddera, który jest bardzo utalentowanym tekściarzem. Oprócz kawałków dla One Republic, stworzył takie hity jak „Rumour Has It” Adele, „Bleeding Love” Leony Lewis, „Love Somebody” Maroon 5 ♥ oraz… Jennifer Lopez, Jennifer Hudson, Alexandra Burke, Backstreet Boys ;D, Beyoncé Knowles, Chris Cornell, Ludacris, Gavin DeGraw ♥, James Blunt ♥, James Morrison ♥, Timbaland, t.A.T.u. ;D, Natasha Bedingfield, Whitney Houston, Daughtry ♥. ( I tak, te wszystkie serduszka oznaczają moje inne zauroczenia ;)).

Więc ustaliliśmy już, że Ryan pisze świetne teksty. A teksty, to moim zdaniem, klucz do sukcesu by mieć udany dzień. Te krótkie zdania, które potrafią zapaść w pamięć i zapętlać się w Twoich myślach przez resztę dnia na pewno w jakiś sposób wpływają na to, jak potoczy się nasz dzień. Dlatego zamiast tekstu Filiżanki wolę wyjść z domu, mając w głowie:

Hope when the moment comes
You’ll say…
I, I did it all!
I, I did it all!
I owned every second
That this world could give
I saw so many places
The things that I did
Yeah, with every broken bone
I swear I lived!

 

 

Więc gdy obudzicie się któregoś dnia, zupełnie wyjęci z rzeczywistości, z jedyną myślą w głowie typu „Wstać, przeżyć, wrócić do łóżka” odpalcie sobie ten kawałek, a później resztę płyty i dajcie się ponieść popowym dźwiękom (nikt oprócz Was nie musi wiedzieć, że tego słuchacie). A następnie wyruszcie w nowy dzień z pozytywnym nastawieniem „dzisiaj czeka na mnie najlepszy dzień mojego życia!” ;)

 

PS Jakie płyty Wy sobie puszczacie rano by naładować baterię na cały dzień? ;)

 

 

 
Bloglovin