Oh Mikky… Spodobałeś mi się od pierwszych dźwięków. Zaczęło się zupełnie przypadkowo od Pull Me Down, po czym na soundcloudzie poleciała cała reszta. Ciężko się oderwać. Chłopak narobił sobie rozgłosu pod koniec zeszłego roku, ale jego dwie EPki z 2009 i 2010 są równie dobre i zasługują na uwagę. Zwłaszcza Who Are You, Really? z Reds (2010).

Tak serio to polecam go znaleźć na Spotify i przesłuchać wszystkiego co tam znajdziecie. Każdy kawałek ma coś w sobie i mogę gwarantować, że ta muzyka jest dobra do wszystkiego – biegania, pisania pracy magisterskiej, gotowania, prokrastynacji etc.

Gratką na pewno będzie Jego nowy, debiutancki album, którego producentami są m.in. Clams Casino, Paul Epworth (Adele, Florence + the Machine) oraz Elof (Niki and the Dove). Ah… Ciekawa jestem co z tego wyjdzie…

Na sam koniec możecie obejrzeć sesję Yours Truly, podczas której wykonuje Pull Me Down przerywany różnymi wypowiedziami, z których możemy się dowiedzieć co jest jego inspiracją i co się dzieje w jego głowie. Nie często oglądam takie filmiki, ale ten jest warty poświęcenia niecałych 5 minut.

Facebook