Doszły mnie słuchy, że bardzo spodobała Wam się pierwsza część Wine For Girls! Dlatego mam dla Was dzisiaj mikołajkowy prezent w postaci kolejnej playlisty wypełnionej dobrymi dźwiękami i… fajnej zabawy!

Tym razem znajdziecie na niej trochę więcej męskich wokali – uwodzić Was będą Glass Animals, Jaymes Young (no ba!), Son Lux czy Jarryd James, czyli moje ulubione zapętlenia. Wszystko to przeplecione wspaniałymi dziewczynami, w tym Lykke Li, Skott, Zella Day czy Banks. Jestem pewna, że ta playlista sprawdzi się doskonale na każdym spotkaniu z koleżankami! :)


A jak już o spotkaniach mówimy, to mogę się pochwalić, że ta playlista powstała na event premiery bezprzewodowych, wodoodpornych głośników Ultimate Ears i grała podczas nastrojowego wstępu wspomnianego wydarzenia :)

Głośniki są niesamowite, ponieważ można połączyć kilka sztuk poprzez bluetooth, dzięki czemu można spokojnie nagłośnić nawet dużą imprezę, o czym przekonałam się podczas wieczornej premiery :) Mówię Wam – byłam zaskoczona gdy usłyszałam jak to wszystko ze sobą się doskonale zgrywa i przebija przez tłum ludzi. Żegnajcie systemy nagłaśniające, te małe głośniki zabierają Waszą robotę ;)

 

ZGARNIJ GŁOŚNIK

Dzięki Ultimate Ears mam dla Was jeden taki głośnik do rozdania! W jaki sposób można go zdobyć? 

Napisz w komentarzu gdzie chciałabyś zabrać taki głośnik w podróż – może masz w planach jakieś zimowe szusowanie na nartach lub wyjazd z koleżankami w ciepłe kraje?

Głośnik powędruje do osoby, która najciekawiej opisze swoją podróż. I jak zwykle – okraszenie komentarza dobrą piosenką zawsze pomaga! ;)

 

Bawimy się do 10.12, godz 20:00.
Wyniki ogłoszę pod zwycięskim komentarzem.

Powodzenia!