Cześć! :) Jakie masz plany na ten tydzień? Ja muszę się skupić w pracy i dopiąć wszystkie rzeczy na 100%, a do tego chcę też wprowadzić w życie kilka muzycznych planów obejmujących m.in. rozpoczęcie tournee po koncertach oraz wzięcie na warsztat moich zdolności przeprowadzania wywiadów :) W związku z tym mam jedno bardzo ważne pytanie do Was – czego chcielibyście się dowiadywać o artystach od nich samych? Gdybyście mogli zadawać im pytania – co by to było? Ja na przykład wiem, że każdego będę pytać o najbardziej zapętloną piosenkę ostatnich dni/życia – zazwyczaj od tego wychodzą fajne historie. Dajcie znać!

Dzisiejsza Tygodniówka ma kilka perełek, jedną powtórkę z racji mocnego zapętlenia i najnowszy cover od Lany, przy którym prawdopodobnie będziecie mieli ciary :) Enjoy!

⋆Zapętlona Tygodniówka #24⋆
Soundcloud /Spotify

 

Jan Blomqvist – Something Says

Mój absolutny faworyt ostatnich kilku dni. Odkryty dzięki Zosi zapętlił się na długie godziny. To jest dokładnie ten głos, w którym potrafię się rozkochać od pierwszej sekundy. Aj!

 

 

Marian Hill – One Time
Uwaga! Ten kawałek zapętla się od pierwszych sekund! Nigdy nie mogłam się oprzeć dobrze dobranym pstrykaniem palców ;)
 

 
Sylvan Esso – Coffee
Mimo iż początek wcale tego nie zapowiadał – kawałek pięknie się rozkręcił. Głos wokalistki, Ameali idealnie zgrywa się z cięższymi basami od Nicka. Ich projekt zmienił się o 110 stopni ;) odkąd usłyszałam ich pierwszy track w maju – Hey Mami. Najlepiej tę zmianę widać po ich zdjęciach prasowych – tu na początku, a tu do poniższego tracku.
 

 

NONONO – Scared

Pamiętacie zeszłoroczne Pumpin Blood? Nie wiem dlaczego dopiero teraz odkopałam poniższy kawałek, ale obiecuję, że biorę to szwedzkie trio na tapetę w najbliższym czasie.

 

 

JessicaRotter – Stay/Animal MashUp

Mushup, który jest też coverem. Piękne zestawienie „Stay” Rihanny i „Animals” Miike Snowa. Gdybym nigdy wcześniej nie słyszała obu kawałków byłabym zachwycona tą wersją. Jestem ciekawa jak Wam się podoba?

 

 

Sam Smith – Money On My Mind (salute Remix)
Fani Flume polubią ten remiks Slute, który krąży wokół podobnych klimatów.
 

 
Fear Like You – Chet Faker & The Royal Swazi Spa
Tylko dla tych co lubią jazz lub na prawdę uwielbiają Cheta Fakera :)
 

 

Twin Caverns – Undiscover
Kolejne australijskie cudo, które prawdopodobnie rozkwitnie w tym roku. Warto obserwować na soundcloudzie.
 

 

KIll J – Phoenix
A teraz coś, co było już dawno temu w któreś z tygodniówek, ale w tym tygodniu na nowo się zapętliło i po prostu… no po prostu musi tutaj się znaleźć jeszcze raz. Uwielbiam.
 

 

Lana Del Rey – Once Upon A Dream

A na koniec mam dla Was nowy cover Lany, który jest soundtrackiem do najnowszego bajki Disneya – Maleficent. Film jest swoistego rodzaju biografią złej czarownicy z „Śpiącej Królewny” ;). Warto obejrzeć trailer by poczuć piękno piosenki :) #ciary

 

 
 

Jak Wam się podoba Tygodniówka z Soundcloudem? ;)