Karolinę poznałam rok temu na TweetupX – zlocie ludzi z Twittera zorganizowanym w Bieszczadach. Trafiłyśmy do tego samego domku, więc siłą rzeczy trzeba było się poznać trochę lepiej. I bardzo dobrze się stało, bo Karo okazała się niesamowicie pozytywną osobą, z którą po prostu chce się spędzać czas :) Playlistę stworzyła dla mnie rok później, gdy po kolejnym TweetupX wylądowałyśmy dla odmiany nad morzem, w tym samym mieszkaniu, na konferencji InfoShare :) Przyglądałam się jej gdy ją tworzyła, i mogę Was zapewnić – to zestawienie to czyste złoto! Miłego odsłuchu!

 

Zapętlony Halik

Kasia słuchając jednej z moich playlist zaproponowała, żebym stworzyła jedną dla Was. Przez moment jej powstanie było pod dużym znakiem zapytania, bo okazało się że Zapętlona jest z #teamherbata, a ja #teamkawa, ale wszystko się ustabilizowało i podobieństwa jednak wzięły górę ;)

Na tym jednak koniec zbieżności – początkowo chciałam trzymać się jednego gatunku, ale mój gust muzyczny jest bardzo niejednolity, więc pozostawiam Was właśnie z takim zestawem. Zapętlajcie śmiało!

 


____________________________________________________________________
Sprawdź też zapętlenia innych:
Coals, Oly.Patrick The Pan, Jóga, Endy Yden, BVRS, Rycerzyki, Inqbator,  Vokuro, ModdiNovo AmorFreddie DicksonLucy Mason, HeimattThe Glass ChildrenIndieBerlin, Wrażenia SłuchowePiszę BlogaTroyannHappyholicWięcej LuzuJestKulturaOld Fashioned GirlMojaTrawaArtur, IkoteleGruszka z Fartuszka, Smakowity Kąsek, MalwinaKarolina, Kasia,
EwaKarolinkaJanPaulinaPiotrAgataSylwiaAniaNielsTattwaMichał