Zagięliście mnie. Serio. Dawno nie stałam przed tak trudnym wyborem jakim było wybranie tylko dwóch kawałków. WSZYSTKIE, dosłownie WSZYSTKIE podbiły moje serce. Dzięki Waszym propozycjom, podrzuconym w poście konkursowym, udało mi się złożyć niesamowicie dobrą playlistę – wszystkie kawałki są klimatyczne i mają w sobie to „coś” :) Gdyby komuś udało się zorganizować festiwal złożony z tych artystów byłabym pierwszą osobą kupującą bilet ;) Zresztą… Nie będę nic więcej pisać – posłuchajcie sami! <3

 

Co do wyników konkursu i tego komu przybiję piątkę na czwartkowym Nextpop Festival… Nawet pisząc te słowa do końca nie wiem kogo wybrać. Ale okej, są kawałki, które po pierwszym przesłuchaniu zapadły mi w pamięć. Zdecydowanie najbardziej do gustu przypadała mi „Melancholia” – cover REBEKI wykonany przez I am Iwo. Kawałek podrzuciła Karolina, więc do niej trafia pierwsza wejściówka!

 

 

A drugim kawałkiem, który idealnie wpasowałby się w lineup festivalu… I przy którym prawie się popłakałam ze wzruszenia to przepiękny „Worship” Ane Brun z José Gonzálezem. Tak. Zdecydowanie słyszałabym coś takiego po Low Roar, a przed Oly. <3 Gratulacje dla Asi!

 

Dla całej reszty – ogromne DZIĘKUJĘ! Obiecuję, że Wam to wynagrodzę w płytach już w najbliższym czasie – wróćcie po nie, serio! ;)

Kto wygrał niech pisze: kasia@zapetlone.pl – ustalimy tam szczegóły odbioru nagrody!