Kolejna porcja dobrze wymieszanych dźwięków, które z jakiegoś powodu sprawiły, że ciężko było przejść koło nich. Jesteście gotowi?

Tak jak się spodziewałam, dostałam kilka wiadomości, że pierwszy MIXSHAKE, mimo iż był dziwny, dał szansę odkrycia kilku fajnych artystów, tym z Was, którzy cały czas poszukują nowych brzmień. Jestem ciekawa, co znajdziecie dla siebie w tym tygodniu! Pod playlistą znajdziecie kilka moich niespodziewanych zapętleń.

 

 

Octave Lissner – Corners

Otis Redding, The Rolling Stones, Marvin Gaye, Neil Young, Burt Bacharach i Paul Simon – jeśli lubicie ich dźwięki, to Francuz Octave Lissner dostarczy Wam na pewno kilku przyjemnych chwil. Na Soundcloudzie znajdziecie jego EPkę, a niedługo w nasze ręce trafi debiutancki krążek artysty.

 

SOFI TUKKER – Johny

Na Sofi Tukker zawsze można liczyć gdy szukacie konkretnego powiewu świeżości. Jej twórczość jest pokręcona i nieprzewidywalna. Johny udowadnia to po raz kolejny. Co ciekawe, kawałek dostał się na tracklistę FIFA 2017.

 

Roniit – The Beautiful People

Ciężko było przejść obojętnie obok tego kawałka, który idealnie wpasował by się w tracklistę do kolejnego Grey’a ;) Możecie zobaczyć też video, idealną kombinację poromocyjną pomiędzy atmosferą z kawałka i wizerunkiem marki Killstar.