Cześć! Grudzień jest czasem gdy wszyscy wszędzie zestawiają wszystko co się wydarzyło przez ostatnie 12 miesięcy. Pomyślałam, że moglibyśmy razem stworzyć muzyczne podsumowanie 2013 :) Jednocześnie możecie zgarnąć muzyczne DVD z tegorocznego Woodstocku. Ale o tym za moment…

Bardzo spodobał mi się pomysł Spotify – wygenerowali oni osobną stroną ze wszelkimi podsumowaniami, które wyciągnęli ze swojej aplikacji – najczęściej słuchani artyści, albumy, najfajniejsze playlisty, czego słuchano w danych miastach i wiele innych. Najciekawsze dla każdego jest pewnie własne podsumowanie słuchanej muzyki :) Na samym końcu strony Year in Review 2013 możecie sprawdzić jak Wy się spisaliście w tym roku.

Moje statystyki niestety bardzo mocno odczuły mój romans z BlackBerry, gdzie apka Spotify nie jest dostępna, a większość muzyki słucham właśnie z telefonu – 4 miesiące wyjęte z życia ;) Mimo to najfajniej wygląda topowa playlista – Zapętlone <3

 

spot

 

Inspirując się trochę Spotify, trochę resztą świata ;), chcę stworzyć razem z Wami podsumowanie 2013 w trzech kategoriach:
Najbardziej zapętlone piosenki
Najbardziej zapętleni artyści/zespoły
Najbardziej zapętlone albumy

 

Czekam na Wasze propozycje do każdej kategorii. Jednocześnie będę tworzyć playlisty na Spotify i Youtube z polecanymi przez Was kawałkami. Ważne – dany album musi być wydany w tym roku. Piosenki mogą być wydane wcześniej o ile znajdowały się w tegorocznych albumach. Zostawiajcie swoje topowe kawałki w komentarzach.

Dodatkowo – możecie dzięki temu wygrać specjalne wydania DVD dwóch płyt z tegorocznego Woodstocku :) Wystarczy, że wpisując zapętlone piosenki dacie mi znać, na którą płytę macie ochotę. Możecie też uzasadnić dlaczego wybraliście te kawałki/zespoły/albumy a nie inne :) 1.01 wybiorę dwóch zwycięzców. Specjalne wydania koncertu Happysad oraz Goorala & Mazowsze na pewno wprawią Was w dobry humor na początku roku :)

Fotor1218205722

A teraz do dzieła – moje typy! Pewnie nie będę bardzo odkrywcza, ale to są moje własne zapętlenia. Wiele muzyki przepłynęło przez moje słuchawki, niektórzy zatrzymywali się na dłużej, inni na krócej… Jednak pewne tracki wracały regularnie na całe godziny…

Zacznę od 15 najbardziej zapętlonych piosenek czyli godziny dobrej muzyki z 2013 :) Są to pierwsze kawałki, które przychodzą mi na myśl, na pewno było dużo dużo dużo dobrych, jednak te zdecydowanie przebywały w moich słuchawkach najdłużej.
Najbardziej zapętlone piosenki 2013

 

Najbardziej zapętlony zespół
Arcitc Monkeys

Zdecydowanie. Chłopaki po prostu rozkochali mnie w tym roku zaczynając od R U Mine (wiem wiem, wydali ten kawałek dużo wcześniej, ale w moje słuchawki wpadł dopiero w tym roku…) przez całą najnowszą płytę.


Najbardziej zapętlona płyta
The Neighbourhood – I Love You.

Bardzo przeze mnie wyczekiwana płyta, którą znam od A do Z na wylot. Pokonał nawet Deptford Goth – Life After Defo. I wiele wiele innych.

Teraz Wasza kolej! Czekam na Wasze zapętlenia :)

 

// EDIT //Płyta Happysadu leci do Jo Ma :) Mazowsze się ostało – nikt z Was nie chciał? ;) Koncert był zacny, kawałki też niczego sobie ;) No cóż – next time!