Jestem już bardzo blisko wybrania moich słuchawek. Chcę, żebyście pomogli mi na ostatniej prostej, ponieważ mam dokładnie pięć modeli na oku i nie mogę się zdecydować. Zaktualizowałam nieco swoje oczekiwania i moja pierwsza lista zmieniła się o 180 stopni – wszystkie pozycje, oprócz Urbanears, skasowałam wstawiając nowe, polecane przez Was i znajomych.

Piszcie w komentarzach, które wg Was są najlepsze. Nie rozpisywałam się – specyfikacje pod linkami (i nie, nie współpracuję z tym sklepem, mają po prostu przejrzyste tabelki pod każdym modelem ;)), wszystkie dostały dobre opinie, spełniają wszelkie moje zachcianki i chyba jedyne czego potrzebuję to aż ktoś mną potrząśnie i powie – dla Twojego indie, elektroniki, songwriterów i swingu to właśnie TE a nie inne będą najlepsze. Ktoś chętny? ;)

 

1. Marhsall Major

Plusem jest to, że da się je złożyć i dostały wystarczająco dużo dobrych poleceń. Jednak nie do końca przekonuje mnie kwadratowy kształt… (Wierzcie mi – sama się śmieję z siebie i swoich problemów ;))

4910

 

2. Creative Aurvana Live

Mega wygodne, z dużą ilością rekomendacji i jako jedyne ze wszystkich tutaj wymienionych – dokładnie przeze mnie sprawdzone na wszystkich możliwych piosenkach ;)

sluchawki-creative-aurvana-live

 

3. Urbanears Plattan

Jedyna pozycja, która przeszła z poprzedniej listy. Mimo iż nadal uważam, że są zbyt proste w swoim wyglądzie – zbyt dużo znajomych je polecało by przejść obojętnie.

Swoją drogą to zakochałam się w dousznych Medis – ma ktoś z nimi jakieś doświadczenie?

5046

 

4. JVC Esnsy

Dostały jedno polecenie, ale wpadły mi w oko. Nie mam kompletnie żadnego doświadczenia z JVC więc opinie mile widziane ;)

9338

 

5. Sony MDR ZX 600

Ktoś opuścił je kiedyś na kilka minut w naszej kuchni w biurze i jak pewnie się domyślacie – zakochałam się w kabelku ;) Dopiero później dwa razy zostały mi polecone, wiec przyjrzałam się bliżej i spełniają wszystkie moje zachcianki. Najprostsze ze wszystkich, ale może w tym tkwi ich sekret?

MDR_ZX600_BLU_01_zps169cdb44

 

Long list

Te dwa modele przypadły mi bardzo do gustu, jednak na razie pozostają w kolejce. Mimo to – jeśli ktoś z Was szuka ciekawych słuchawek polecam się im przyjrzeć :)

 

Sennheiser HD 598

Marka, o której wszyscy mówią nie przpadła mi do gustu jeśli chodzi o estetykę wykonania. To jest jedyny wyjątek, dla którego mogłabym się z nią zaprzyjaźnić ;)

1303

 

Skullcandy Aviator

Ciekawy design jak na Skullcandy, jednak chyba ponownie nie zaufałabym tej firmie w ciemno ;)

7528