Jakiś czas temu poprosiłam Was o podesłanie Waszej zapętlonej muzyki 2014, czyli kawałków, które zapętlały Wam się w zeszłym roku. Wyszło na to, że odkryliście całkiem sporo świetnej muzyki! ;) Poniżej osobno umieściłam kilka szczególnych kawałków, które przypadły mi do gustu. Dzisiejsza playlista jest na jakiś czas ostatnią specjalna edycja Waszej muzyki. Od następnego postu wracamy do 10 najfajniejszych kawałków, które podrzucicie w danym tygodniu.

 

YOUNG FATHERS OD KASI

Nie wiem jak mogli mi umknąć. Niesamowicie fajny kawałek. Zapętla się od pierwszego przesłuchania. Dzięki Kasia! :)

 

Thomas Azier od Aleksandry

Thomas migał mi w newsfeedzie przez cały 2014, ale dopiero teraz miałam okazję by go spokojnie przesłuchać. Fajny wokal, dobra muzyka. Nie dziwię się, że podbił serca tylu moich znajomych :)

 

Milky Wishlake od Karoliny

Kocham odkrywać muzykę dzięki Wam <3 Jednocześnie czuję jak dużo muzyki mnie owija. Milky Wishlake trafia na listę do nadrobienia!

 

SAMARIS od Mateusza

Okej, ten kawałek znałam już wcześniej, ale polecał mi go właśnie Mateusz i nadal jestem pod ogromnym wrażeniem. Delikatna, subtelna, islandzka piosenka.

 

Dziękuję Wszystkim, którzy wzięli udział i podzielili się swoimi zapętleniami! Dzięki Wam powstała bardzo fajna playlista. Na początku umieściłam te kawałki, które bywały na blogu, po czym przeszłam do nowości i polskiej muzyki. Na sam koniec postanowiłam wrzucić żywsze, imprezowe nuty :) Enjoy!

 

 

PS Jestem z Was dumna, że zapętlacie taką dobrą muzykę <3