Sezon festiwalowy hula w najlepsze. Ledwo ogarnęłam się po Ostravie i… Nowych Horyzontach :) A już czas się pakować do Katowic na OFF Festival. Razem z T-Mobile Electronic Beats, sponsorem głównym imprezy,  jedziemy nad Dolinę Trzech Stawów odkrywać nowe brzmienia. Dla mnie będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy zawitam na ten festiwal :) Tym bardziej, chcę go spędzić z fajnymi ludźmi. I właśnie dlatego dzisiaj mam dla Was konkurs, dzięki któremu możemy się spotkać pod sceną na takich gwiazdach jak The Kills, Devendra Banhart czy ANOHNI.

Kompletnie nie mam planu na ten festiwal, nie mam też za bardzo czasu na odkrycie lineupu, dlatego zdecydowałam się zanurkować w morze dźwięków i odnaleźć coś dla siebie już na miejscu. Jednak macie szansę by przekonać mnie, że któryś z artystów jest na prawdę warty tego byśmy wspólnie znaleźli się na Jego koncercie.

I właśnie na tym polega dzisiejszy konkurs: przekonaj mnie do koncertu któregoś artysty. Do zgarnięcia są dwa pojedyncze karnety na festiwal!

Konkurs trwa tylko do środy, godz 18:00. Wyniki ogłoszę jeszcze tego samego dnia byście mogli się przygotować!

Do dzieła!