Przyznać się, kto z Was jeszcze nie ma karnetu na Colours Of Ostrava?

Jeśli się zagapiliście, to macie u mnie jedną z ostatnich szans na zgarnięcie wejściówki! A jest o co walczyć bo lineup Colorów jak zwykle jest po prostu świetny – mamy super headlinerów typu Imagine Dragons, Norah Jones, Alt-J czy LP oraz całą plejadę mniej znanych artystów, których po prostu warto odkryć. Do tego ogrom dodatkowych atrakcji, tak że nikt na pewno nie będzie się nudził!

W tym roku Colours Of Ostrava są chyba jedynym festiwalem na jaki zawitam – rozkręcając Zadzieram Kiecę i Lecę mam zajęte wszystkie wakacyjne weekendy na wypady z dziewczynami. I szczerze przyznam, że jakoś mnie to nie smuci – moje festiwalowe zapotrzebowanie mam zamiar w 100% wypełnić właśnie tą czeską perełką.

Tak jak już niejednokrotnie Wam pisałam – Colours Of Ostrava kojarzy mi się ze świetną pogodą, mnóstwem industrialnej przestrzeni, która co roku zachwyca tak samo mocno i świetnym zapleczem logistycznym. Uwielbiam tam wracać.

 

Dlatego jeśli jeszcze nie macie wejściówki, to nie pytam Was dlaczego tak się stało, tylko daję Wam szansę przybicia piątki pod sceną!

 

KONKURS

Konkurs będzie trochę 2w1 – piszę właśnie post o tym, jak oszczędzać kasę na festiwale i o to właśnie chciałam Was zapytać – w jaki sposób oszczędzacie kasę na wakacyjne podróże po festiwalach? 

Możecie też napisać swoje pomysły na to, jak się zorganizujecie na przyszły rok, lub podrzucić rady, które zadziałały u Waszych znajomych. Jestem ogromnie ciekawa! :)

Jedna osoba wygra pojedyńczy karnet na 4 dni. Odpowiedzi zbieram do 1.07, a w niedzielę 2.07 pod zwycięskim komentarzem pojawi się informacja ode mnie :)

Powodzenia!