To już postanowione – jadę na Colours of Ostrava :D 4 dni muzycznego świętowania brzmią jak urlop idealny! :) Cieszę się tym bardziej, że tak między Bogiem a prawdą, to będzie mój pierwszy tak duży festiwal, który zaliczę w całości. Duży w sensie gwiazd, które w nim wystąpią, ilości ludzi, których tam spotkam i koncertów, które wysłucham. Zostało 1,5 miesiąca, więc idealnie by przygotować kilka rożnych playlist oraz zapoznać się bliżej z nieznanymi mi nazwiskami.

 

unnamedcolo

 

Na dzień dobry postanowiłam jednak zestawić te najbardziej oczekiwane przeze mnie kawałki – Mój festiwalowy „Must-see” obejmuje takie zespoły jak The National, Zaz, Emilliana Torrini, Charles Bradley, Iyeoka, John Newman, Jamie Woon, Czuję też, że jedna z najlepszych imprez będzie podczas koncertu The Asteroids Galax Tour oraz MGMT ;) Mam nadzieję, że uda mi się również trafić ponownie na Ólafura czy Bastille.

Do tego wystąpią jeszcze dziesiątki mniejszych zespołów, z których mam nadzieję wyłowić kilka perełek. Festiwal przygotowuje jak co roku także panele dyskusyjne, warsztaty, sety DJskie i teatr. Będzie się działo! Mam też nadzieję, że uda mi się przybić z niektórymi z Was piątkę pod sceną? ;)

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na stronie eventu oraz facebooku.