Współpraca

13620955_1065732860184603_8874282033268057246_nZapętone powstało w marcu 2013 roku i od tego czasu bloga odwiedza kilkanaście tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie, którzy lubią tu powracać i przyprowadzać swoich znajomych ;) Dwie główne grupy wiekowe, do których trafiam to 25-34, a zaraz za nimi 18-24. Posiadam dość mocną społeczność zgromadzoną na Facebooku, a ostatnio też na Twitterze czy Instagramie.

Współpracę podejmuję w różnych formach. Poniżej opisuję kilka przykładowych, jednak uwielbiam kreować nowe rozwiązania i podchodzić kreatywnie do zadań. Dlatego polecam kontakt e-mailowy!

Patronaty

Chętnie obejmę patronatem koncerty lub imprezy o ile wpisują się w klimat mojego bloga. Jeśli masz pod ręką wolne bilety na wydarzenia lub płyty zespołu, który chcesz wypromować to bardzo chętnie rozdam je moim czytelnikom organizując szybki konkurs na moich profilach społecznościowych.

Jeśli zaś tworzysz muzykę i chcesz by znalazła się ona na blogu napisz do mnie maila wraz z informacjami o zespole, linkiem do soundclouda/youtube oraz linkiem do zdjęć, które mogłabym wykorzystać. Zawsze odpisuję!

Zlecenia muzyczne

Dzięki ilości muzyki, którą pochłaniam, z przyjemnością:
– wyszukuję podkłady muzyczne idealne do filmów, spotów reklamowych, klipów okolicznościowych,
– tworzę playlisty na eventy czy strony firmowe,
– a także playlisty tematyczne.

Współprace reklamowe

Jeśli chcesz się reklamować na blogu to preferowaną przeze mnie formą jest przeprowadzenie wspólnie ciekawej akcji lub konkursu, przy założeniu, że moi czytelnicy będą z tego mieli coś fajnego ;) Przykładowo Spotify rozdawało u mnie abonamenty a wrocławskie apartamenty ufundowały nocleg z biletami na koncert. Uwielbiam wyzwania – razem na pewno wymyślimy coś kreatywnego!

Jeśli nadal nie jesteś pewien czy Zapętlone to dobre miejsce dla Ciebie – napisz do mnie! Jestem pewna, że razem uda nam się to ocenić :)