Nadszedł czas na drugą część naszego cyklu z muzycznymi czołówkami z seriali :) Dzisiaj przypomnę Wam kilka dobrych kawałków z seriali, które już się skończyły. Jeśli coś ominęłam – możecie śmiało podrzucić swoje propozycje w komentarzach!

Rozkład jazdy:

#1: Najlepsze muzyczne czołówki w nowych serialach
#2: Czyli dzisiejszy, gdzie słuchamy piosenek z zakończonych serii (House, Roswell ;)).
#3: Do trzeciej wrzuciłam same instrumentale (Gra o Tron, Dexter).
#4: Na czwartą już się nie mogę doczekać ponieważ będą to czołówki z kreskówek <3
#5: A na koniec zaszalejemy z retro! (Pamiętacie The Addams Family? :D)

 

Najlepsze czołówki w starych serialach

YouTube

 

 

One tree hill
Gavin DeGraw – I Don’t Want To Be

Zestawienie zaczynam od OTH. Większość z Was oglądała go pewnie w TV, w czasach gdy był emitowany na bieżąco. Ja dołączyłam do fanów dopiero jakiś rok – dwa lata temu, chyba przy ostatnim sezonie. Uwielbiałam go za tony muzyki, które wynosiłam z każdego odcinka. Plus Gavin witający nas na początku każdego odcinka <3

 

 

Roswell
Dido – Here with me

To był hit! Nie dało się przeżyć dnia bez tej piosenki puszczanej raz po raz w radiu. Uff. Nigdy nie oglądałam Roswell na bieżąco. Wyrywkowo udawało mi się czasami coś podejrzeć w TV, jednak ta piosenka z czołówki bardzo dobrze zapadła mi w pamięci ;)

 

THE O.C
Phantom Planet – California

Ku zdziwieniu wielu osób, ten serial też przegapiłam (tak, tak. Czuję że przegapiłam życie). Próbowałam go nadrobić ale wtedy już byłam chyba za stara na te perypetie (chociaż nie przeszkadzało mi to przy OTH ;)) i nie dałam rady.  Jednak nawet ja znałam tę piosenkę i czołówkę ;)

 

 

How I Met Your Mother
The Solids Hey Beautiful 

Nie wiem czy zauważyliście, ale powstały dwa obozy ludzi – tych, którzy oglądali Friends, kochali go i uważają za jedyny słuszny serial oraz tych, którzy ich nie oglądali i przez to zakochali się w HIMYM ;) Ja należę do tej drugiej grupy. Mimo iż kilka razy próbowałam wkręcić się w Przyjaciół to nigdy nie przebili oni przygód HIMYM. Nadal leczę złamane serduszko po tym jak go zakończyli.

 

Friends
THE REMBRANDTS – I’ll Be There For You

A jak już o Friendsach wspominałam, to muszę przyznać, że jeśli chodzi o czołówkę, to przebili HIMYM. Chyba wszyscy znają i potrafią zanucić I’ll be there foooor youuuu nanana na na ;)

 

 

DR House
Massive Attack – Teardrop

Ta piosenka już chyba do końca świata będzie się kojarzyć ludziom z Housem. Idealnie dobrany kawałek – bity przypominają dla mnie bicie serca. Swoją drogą – mam ogromną ochotę obejrzeć tę serię od początku…

 

Entourage
Jane’s Addiction – Superhero

Jeden z zespołów, które uwielbiałam w ostatniej klasie liceum ;) Dlatego zawsze oglądałam czołówkę rewelacyjnego Entourage. Pamiętamże po zakończeniu tego serialu mieli stworzyć pełnometrażowy film – ktoś z Was wie dlaczego tak się nie stało? Tęsknię za Arim <3

 

Lipstic Jungle
Bitter Sweet – The Bomb 

Pamiętam, że gdy pierwszy raz usłyszałam tę piosenkę całkowicie oszalałam na jej punkcie. Serial też pokochałam od pierwszego odcinka, pewnie dlatego, że nigdy nie oglądałam „Sex in The City” ;) Nie mogę niestety zaleźć czołówki.