c6e4a0bea06f11e3ac12120e1b3bce4c_8Od pierwszej wymienionej piosenki wiedziałam, że łapiemy dokładnie te same muzyczne fale i wszelka wymiana naszych piosenek zawsze zakończy się powodzeniem. Miałam rację :) Jan (którego wolałabym nazywać Jankiem, ale się chłopak na to nie zgadza) prowadzi ciekawy fanpage muzyczny – Musical Hedonism, na którym znajdziecie wiele cudownych dźwięków, które na pewno pokochacie. Jego dzisiejsza playlista, zapętliła mi się od razu! :)

 

„Cześć, chciałbym podzielić się z Wami playlistą składającą się rozmaitych, cudownych dźwięków, utrzymanych podziemnym, enigmatycznym klimacie.
Składanka po kolei odkrywa swoje sekrety, nie da się jej jednoznacznie określić. Właśnie dlatego jest tutaj razem z nami. Totalna swoboda. Każdy znajdzie w poniższych 19 utworach coś dla siebie. Być może tylko na ten weekend. Być może na kolejne dni i tygodnie, w co bardzo wierzę.
Występują: Thomas Azier – młoda krew, elektronika, syntezatory, przyszłość. Chet Faker – soul’owy chillout prosto z Australii. Tomasz Makowiecki, Black Atlass i inni. Serdecznie zapraszam! ”