Okej, była już blogerka muzyczna, muzyk, youtuberka a dzisiaj do tego grona dołącza jeden z fajniejszych blogerów. Może to czas byście mi powiedzieli co sądzicie o tych gościnnych wpisach? ;)

#4 Maciek

150396_10200760487122329_1097101521_nMaćka poznałam na Blog Forum Gdańsk, gdzie szybko złapaliśmy dobry kontakt właśnie dzięki muzyce. To czego słucha jest tą magiczną krainą, do której lubię czasami wejść ale jeszcze się zbyt dobrze w niej nie orientuję. Na szczęście Maciek dość często dzieli się swoimi odkryciami na fejsie i bardzo chętnie stworzył dla nas playlistę ;) Słuchawki na głowę proszę Państwa – słuchamy Troyanna!

 

„Słucham tyle muzyki, a Ty mi każesz wybrać tylko dziesięć zapętlonych ostatnio utworów?! Rozbój w biały dzień! Ale spróbujmy… Sporo tutaj przede wszystkim zespołów, które wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu Primavera Sound w Barcelonie. Jadę, więc się wkręcam. Są też wspomnienia po jednym z lepszych koncertów w życiu – niedawny Moderat w warszawskim Basenie. Ogólnie jest mocno elektronicznie, nieco niszowo, może coś z tego wam się spodoba.”