Przeglądasz Internet, wiosłując przez kolejne strony Facebooka i innych portali. W pewnym momencie widzisz zapowiedź TEGO koncertu. Koncertu, na który w następnej sekundzie kupujesz już bilety, wyobrażając sobie jak świetnie będziesz się bawić pod sceną. Kilka sekund później, gdy na Spotify leci już zapętlona płyta artysty, a endorfiny powoli przestają szaleć w każdym kierunku widzisz dwa małe szczegóły. Dzień i miasto. Aha. Środek tygodnia na drugim końcu Polski. No to pojechałam…

Nie wiem czy też tak macie, ale moje marzenia koncertowe bardzo często kończą swoją historię roztrzaskując się o mur rzeczywistości. O ile raz na jakiś czas jestem w stanie rzucić wszystko i zobaczyć upragnionego artystę gdziekolwiek i kiedykolwiek by grał, tak szukanie teleportu i noclegu czasami przekracza moje możliwości czasowe i finansowe. Macham od niechcenia ręką by w dniu koncertu żałować najbardziej na świecie że mnie tam nie ma. Znacie te historie? :)

 

amsterdam
Do Amsterdamu też się jeździło, a jak! :D

 

Dlaaaatego mam dzisiaj dla Was dzisiaj fajną propozycję. Jest to jedna z tych „nie do odrzucenia” :) Kilka dni temu nawiązałam kontakt z LeoApart – firmą, która zajmuje się wynajmowaniem bardzo przyjemnych apartamentów w centrum Wrocławia. Gdy pierwszy raz czytałam maila z propozycją współpracy, trochę się zaśmiałam – apartamenty i muzyka… Gdzie tu można zrobić coś razem… I nagle mnie olśniło – przecież na pewno znajdę wśród Was szaleńców, którzy będą chcieli się wybrać na koncert do mojego miasta stu mostów. Taki wypad będzie tym milszy jeśli nie będziecie musieli martwić się o nocleg, a nawet lepiej – jeśli nie będziecie mogli się doczekać by przenocować w centrum Wrocławia! :) Nawet jeśli rezerwacja takiego apartamentu nie jest trudna, bo można to z łatwością zrobić przez Internet, finansowo wychodzi taniej niż hotel, a komfort jest dużo wyższy niż w hostelu to na pewno darmowa noc po koncercie jest kusząca :)

Fotor0920115149

W ten sposób organizujemy z LeoApart konkurs, w którym do zgarnięcia jest podwójny bilet na koncert Waszego wyboru we Wrocławiu plus nocleg w jednym z apartamentów! Bonusowo – wpraszam się na koncert razem z Wami, więc macie nieziemską okazję by poskakać ze mną pod sceną! (+1000 do lansu, wyobrażacie sobie to selfie na fb? ;)).

 

Co trzeba zrobić by wygrać?

Proste – w komentarzu zostaw ulubioną piosenkę w wersji koncertowej. Taką, która sprawia że chciałbyś być własnie na tamtym koncercie!
Dodaj też informację na który koncert we Wrocławiu chcesz się wybrać!

 

W nagrodę czeka…

podwójny bilet na wybrany przez Ciebie koncert, odbywający się od października do końca roku, we Wrocławiu. W najbliższym czasie zagrają u nas między innymi: Lamb, Misia FF, Xannaxx & The Dumplings & Klaves, The Baseballs, Marcelina, Mikromusic, Dirty Loops, Paula & Karol, Taylor McFerrin, Jesse Cook, Chris Botti. Rozpiskę ciekawych wydarzeń muzycznych znajdziecie tutaj. Jeśli jednak chcesz się wybrać na coś innego – śmiało dopisz to w zgłoszeniu!

nocleg ze śniadaniem w apartamencie udostępnionym przez LeoApart. Świetna lokalizacja, dosłownie w centrum rynku i wysoki standard (wiem bo udało mi się zajrzeć do jednego z nich by sprawdzić gdzie będziecie nocować. Zazdroszczę!).

..i spotkanie ze mną :D Zabieram Ciebie na mały, prywatny bifor przed koncertem połączony z wycieczką po Wrocławiu lub sączeniem jakiś dobrych napoi przed koncertem (w zależności od pogody/humoru/nastroju/chęci) ;)

 

Do kiedy?

Swoje zgłoszenia zostaw w komentarzu pod tym postem do końca niedzieli (28.09.2014, 23:59). Podsumowanie i wyniki opublikuję na blogu we wtorek, 30.10.2014.

Wszystko jasne? :) To do dzieła! Zostawiam Was z playlistą, która sama się zlepiła z samego rana :) Enjoy!