Jeśli przyzwyczailiście się do raczej spokojnych, przepełnionych dobrze znanymi Wam dźwiękami Tygodniówek, to w tym tygodniu czeka Was szok termiczny. Sama słuchając tego zestawienia czuję się trochę dziwnie, ale z drugiej strony każdy z tych kawałków jest na swój sposób ciekawy i zapętlił mi się w głowie.

I tak na przykład Sailor & I umknął mi ze swoją premierą ponad dwa tygodnie temu – początek jest dokładnie tym, czego mogliśmy się spodziewać po jego kolejnym utworze, ale kawałek rozkręca się w zupełnie nieprzewidzianym kierunku. JSPH to coś, co chcielibyście usłyszeć na domówce, gdy wieczór zaczyna się zmieniać w ten typ imprezy gdy po prostu czujecie się swobodnie, a po drugiej stronie pokoju siedzi ktoś od kogo nie możecie oderwać wzroku. KARMIC courtship., którzy urwali się z innej bajki i jestem pewna że to pierwsze od kilku miesięcy tak żywe rytmy w tygodniówce ;) Shannon Saunders po raz kolejny uwiodła mnie swoim popem – do tej pory nie wiem co mnie tak ciągnie w jej muzyce, ale każdy kawałek zostaje ze mną na dłużej. Ah no i jeszcze BeLL, które będziemy mogli usłyszeć w nowym serialu Famous in Love (sam serial raczej nic specjalnego).

I tak dalej i tak dalej, co ja Wam będę tutaj pisać, po prostu włączcie play i sprawdźcie sami co tam się dzieje!

 

PS ZMIANY NA SPOTIFY!

Od tego tygodnia na Spotify będą działały dwie playlisty: ★ Weekly Loops ★ gdzie znajdziecie aktualną Tygodniówkę oraz zbiorczą ★ Weekly Loops Archive ★, gdzie będą przerzucane piosenki z zeszłych tygodni. Polecam obserwować obydwie! :)

 

 

logo-spotifyObserwuj playlisty   ★ Weekly Loops ★ z aktualną Tygodniówką
oraz ★ Weekly Loops Archive ★

 

DO ZAPĘTLENIA
BeLL – Bang Bang (Remember My Name)

 

Sailor & I – Black Swan

 

Magana – Inches Apart