Tyle smacznych kawalków trafiło do mnie przez ten tydzień, że nie wiem od czego zacząć! Dlatego wyróżniłam kilka najlepszych a resztę… A z resztą się rozprawię w następnych dniach. Miłego słuchania!

PS Wpadnijcie jeszcze w tym tygodniu na bloga – zawita na nim Lykke Li i będziemy wspólnie sklejać fajną playlistę! :)

 

⋆Zapętlona Tygodniówka #40⋆
Soundcloud /Spotify/YouTube

 
 

Ella Eyre – If I Go
Dzieeeń dobry! Budzimy się z Wulkanem mocy od Elli. <3

 

 

 

ELEL – 40 Watt
“Two horns, two drums, three keys, guitar, bass and whole lot of vocals” czyżby była to idealna recepta na chwytliwy, wakacyjny kawałek? :)

 
https://soundcloud.com/el-el-3/40-watt

 

 

Alice Russell – Hurry On Now (FKJ Remix)
Zakochałam się od pierwszych dźwięków. Soulful electronic, jak to się tłumaczy na polski? ;) W każdym razie to jest to, przy czym łatwo odpływam. Alice jest u mnie na tapecie (polecam te dwa kawałki), FKJ również – podobno robi całkiem przyzwoite remixy. Po przesłuchaniu poniższego kawałka, wierzę na słowo :)

 

 

 

Knox Brown – Harry’s Code

Oh, brakowało mi takich dźwięków. Jamajski wokal połączony z gospelowym tłem tworzy wyjątkowo świeżą kombinację. Zdecydowanie jeden z najlepszych debiutów, jaki ostatnio wpadł mi w łapki.

 

 

 

Gabriel Rios – Gold (Thomas Jack Remix)

Porządnie zapętlony remix, dobra chillowa nuta na rozpoczęcie tygodnia.
 

 

 

JMR – Closer
Pamiętacie ten świetny kawałek „Pioneer of Your Heart„? JMR w najnowszym kawałku potwierdził swój talent – bardzo łatwo można się zakochać w tych dźwiękach. Cały świat czeka na płytę.
 

 

 

Rhodes – Morning
Jeden z tych zespołów, które uwielbiam za każdym razem gdy poznaję coś nowego, i które uciekają mi z radarów kilka dni później. I tak w kółko… Chyba muszę zrobić z nimi to samo co ostatnio z Hozierem – usiąść i przesłuchać całą płytę za jednym zamachem poznając ich trochę lepiej :)
 

 

 

Foxes – Talking To Ghost
Electro pop najwyższej jakości, prosto z najnowszej płyty Foxes. Ten singiel wyróżnia się z całej płyty – został wyprodukowany z legendarnymi Trevorem Horne i Stevem Howe z zespołu Yes. Cały krążek „Glorious” jest już dostępny na Spotify.