Z utęsknieniem czekam na tegoroczną edycję Colours of Ostrava. Pojawią się tam gwiazdy, które zapętlam od lat i nigdy nie pomyślałabym o tym, że wszyscy przybędą na ten sam festiwal. Jose Gonzales (chyba popłacze się gdy go usłyszę, serio ;)), Kasabians, MIKA (#będzieskakane!), Björk,  The Cinematic Orchestra, William Fitzsimmons a także artyści, których poznawałam przy pisaniu bloga: Dillon, Augustines, Caribou czy Oscar and The Wolf. Plus te dziesiątki innych zespołów, które poznam krążąc pomiędzy scenami opuszczonego, postindustrialnego kompleksu czeskiej huty. Zajadając czeskie smakołyki i popijając je czeskimi trunkami ;)

Jeśli nie macie jeszcze planów na połowę lipca, gorąco zachęcam Was do wzięcia udziału w tym festiwalu. Każdy, ale to każdy, znajdzie tam coś dla siebie! Oprócz muzyki, na terenie festiwalu odbywa się całe mnóstwo dodatkowych imprez artystycznych. A jeśli poczujecie się zmęczeni, możecie rozłożyć się na kocyku przed jedną z mniejszych scen lub wrócić na pole namiotowe, które umieszczone jest w bardzo przyjemnym lasku, po drugiej stronie ulicy od terenu festiwalu i zapewniającym ochłodę przed słońcem. Colours of Ostrava jest idealnym rozwiązaniem na wakacyjny chillout.

 

! KONKURS !

To jak… Widzimy się w Ostravie? ;) Dla tych z Was, którzy jeszcze się wahają, mam wolny, pojedynczy karnet, których chętnie oddam w ręce kogoś, kto wypisze 3 rzeczy, których nie można zapomnieć wybierając się na festiwal muzyczny, a o których inni mogliby nawet nie pomyśleć ;). Liczę na Waszą kreatywność! Najciekawsze odpowiedzi pojawią się w osobnym poście na blogu.

Konkurs trwa do 24.06, wyniki ogłoszę 25.06 w tym poście.

Powodzenia!

 

[EDIT]

Karnet wędruje do Gawulek! Nigdy nie przyszło mi na myśl zabranie plastikowego pojemnika (całe szczęście, że wszystkie festiwale na razie przeżyłam w słonecznej atmosferze). Plus ten miswak! Fajne odkrycie, które faktycznie może się przydać ;)

Wszystkim dziękuję za zabawę i fajne propozycje, kilka z nich na pewno pojawi się w moim poście, na który zapraszam w najbliższym czasie! :)