Z inicjatywy Andrzeja trwa właśnie Share Week 2014 :) W skrócie chodzi o to by polecić wartościowe blogi, które warto czytać. Szukając nominacji żałuję, że nie ma takiego narzędzia, które posortowałoby mi przeglądane strony w rankingi jak na last.fm ;). Anyway –  lista była długa, udało mi się ją skrócić do 10 najczęściej odwiedzanych przeze mnie blogów i wyszło na to, ze najchętniej czytam co do powiedzenia mają inne dziewczyny. Sorry chłopcy ;)

 

 

loga2

Malvina Pe.

Jeden z nielicznych blogów, które czytam od deski do deski i które kojarzą mi się z solidnymi tekstami, nawet jeśli są to jakieś luźne przemyślenia. Malvina wali prosto z mostu co sprawia, że automatycznie stała się moim internetowym autorytetem. Serio. Z czystym sumieniem polecam.

Happyholic i Design Your Life

Tam jest chyba wszystko. Najbardziej uwielbiam wszelkie linki do świetnych projektów, ładnych rzeczy i ciekawych idei. Zawsze chciałam prowadzić takiego bloga, ale mam za mało samozaparcia, żeby poruszać tyle tematów na raz. Tym bardziej jestem pod wrażeniem rewelacyjnej roboty robionej przez te dziewczyny.

 

CodziennieFit i Psychodietka

Marta, która też pisze, założyła drugiego bloga. Jej posty w prosty sposób podsumowują dużo ciekawych tematów, które potrafią zmobilizować do działania. Tak samo jak blog Martyny, która dba o to by nikt nie siedział na czterech literach. Jej akcje, są świetną okazją by coś ze sobą zrobić ;)

 

Małokulturalna i Magda Na Zimno

Ich teksty poruszają, dają do myślenia i są na prawdę porządną dawką lifestylowego czytania.

 

Old Fashioned Girl, EveMarie, Make Life Beautiful

Misz masz – mamy tu wszystko – ładne zdjęcia, fajne teksty, dobrą muzykę i ciekawe przeżycia.

 

A takie bonusowe polecenie za fanpage dla Zwierza popkulturalnego. Nie raz, nie dwa śmieję się do łez z tych wszystkich statusów ;)

 

Andrzej dał nam także okazję do polecenia firmy, która także spisuje się pod względem jakości i spójności. Musze wam się przyznać, że pokochałam jeszcze bardziej Spotify. Na ich Facebooku znajdziecie wiele przydatnych tricków i informacji o nowych albumach/playlistach. Dodatkowo potrafią mi czytać w myślach i dostaję raz na jakiś czas maila z informacjami, które znacznie ułatwiają mi prowadzenie bloga :) Jako że zaczynam publikować dawno rozpoczęte szkice, niedługo przeczytacie więcej o tym dlaczego ich tak lubię ;)

 

A Wy? Kogo czytacie? :)