To już za tydzień! Na premierę drugiego albumu SOHN musieliśmy czekać prawie 3 lata, jednak single z tego krążka zapowiadają prawdziwą muzyczną ucztę!

Zachwycona Conradem i Signal, ale mając mieszane uczucia co do tytułowego singla Rennen, nie byłam do końca pewna, czy nowy krążek SOHN będzie równie dobry co jego debiut. Album Tremors do tej pory wraca na moje głośniki dość regularnie i nadal pamiętam emocje, które towarzyszyły mi gdy słuchałam tamtych 11 piosenek.

Dzisiaj jestem jednak pewna, że nadchodzące Rennen, szybko stanie się jednym z moich ulubionych albumów. Na tydzień przed premierą dostaliśmy nowy singiel. Hard Liquor to połączenie mojego ulubionego rodzaku elektroniki z soulfulowym wokalem, który gładko prowadzi nas przez kolejne minuty. Całość przy akompaniamencie chóru, który sprawia, że dostajemy bardzo energetyczny kawałek.

Co ciekawe, SOHN chciał przekazać tę piosenkę do zaśpiewania innemu artyście, swojemu przyjacielowi Sam Dewowi. Sądził, że nie będzie w stanie zaśpiewać tego kawałka. Na szczęście spróbował i dzięki temu możemy dzisiaj cieszyć nasze uszy tym cudem.

Originally I had imagined Sam singing it – he has this incredibly soulful voice – and that gave me a certain lyrical and melodic freedom that I never imagined coming out of my mouth. It ended up being a blueprint for the whole album and resulted in the entire record feeling very direct and free.

Całość dopełniają wciągające wizuale spod skrzydeł Jovana Todorovica. Udanego zapętlania!

 

 

Spotify Link