Czy wiesz kto był Twoim najbardziej zapętlanym artystą w 2017 roku? ;)

Coroczne podsumowanie Spotify jest zawsze fajną rozrywką a w tym roku dorzucono do niego super funkcję – Cele na rok 2018: Dowiedz się więcej o sobie. Jest to interaktywny quiz sprawdzający świadomość użytkowników na temat ich własnych nawyków słuchania oraz czy są one w zgodzie z tym, czego rzeczywiście słuchali w tym roku najczęściej.

Czy wiecie, którego artystę ja zapętlałam najbardziej? :)

 

Drugą nowością jest sekcja Cele na 2018 rok: Nie pozwól, by umknęły Ci fajne kawałki czyli playlista „The Ones That Got Away”, czyli playlista pełna kawałków, które mogliście przegapić, a jest wysoce prawdopodobne, że Wam się spodobają. Aby utworzyć playlistę, Spotify zidentyfikowało tzw. tastemakerów i sprawdziło muzykę, którą te osoby dodały do swoich playlist w 2017 roku. W ten sposób Spotify zidentyfikowało pulę piosenek, które idealnie wpasowałyby się w gusta innych użytkowników.

Wydało się, ja też zapętlam Eda Sheerana <3 :)

 

Co prawda na mojej playliście większość niż połowa piosenek obiła mi się o słuchawki, ale prawdopodobnie jeśli nie jesteście uzależnieni od soundclouda to Wasze zestawienia powinny być bardziej precyzyjne :) Domyślam się, że kawałków z tej listy nie odpaliłam nigdy na Spotify :)

 

Podsumowanie Wrapped 2017 znajdziecie pod tym linkiem: https://2017wrapped.com, a moją playlistę poniżej. Dajcie znać co Wam wyszło i wrzućcie linki do swoich playlist!

Jestem ciekawa co odkryjecie!