Po zeszłej tygodniówce i moich wtorkowych odkryciach zapętliło mi się tyle kawałków, że selekcja była dość długą i ciężką sprawą. Postawiłam na zaledwie kilka kawałków, polecając Wam zapętlenie nowego krążka SOHN ;) Enjoy!

PS. Prace nad grafikami do nowego layoutu bloga zmierzają ku końcowi… :) Dawno nie byłam tak podekscytowana i przerażona jednocześnie ;D Zapętlone dorasta ;)

 

 

⋆Zapętlona Tygodniówka #35⋆
Soundcloud /Spotify

Sanders Bohlke – An Unkindness Of Ravens
W tym kawałku zasłuchuję się od obejrzenia finału „Suits”. Cóż za przepiękny kawałek muzyki.

 

 

Elliot Moss – Slip
Ciary ciary i jeszcze raz ciary. Elektroniczne downtempo z jazzowym zaciągnięciem. Ciepły i pociągający głos, który idealnie wtapia się w dźwięki balansujące pomiędzy pozytywną i lekko złowieszczą muzyką. Sasasasa. #jestemchoraniepotrafiezłożyćzdania.

 

 

Douglas Dare – Swim
Perełka, która wypłynęła nagle i od razu została gorąco przyjęta przez muzyczny świat. Mamy dobry wokal, hipnotyzujące pianino i małą dawkę elektroniki, której wg mnie mogłoby nie być i utwór nie straciłby na swoim pięknie ;) Oceńcie sami.

 

 

Trashlagoon – Sunbug
Nie wiem jak ten kawałek znalazł się w moich słuchawkach, jednak z miejsca się zapętlił. Trochę zupełnie nie moja muzyka, jednak czasami nawet ja potrzebuję trochę konkretniejszego bitu :) (wiem, wiem, istnieją konkretniejsze. Ten mi na razie wystarczy ;)).

 

 

The Delta Riggs – Better
Łody, australijski zespół z Melbourne zawładnął moimi głośnikami w zeszłym tygodniu. Cała płyta HEX.LOVER.KILLER jest ciekawa, jednak to kawałek Better zdecydowanie nabił najwięcej odtworzeń. Wokal przypomniał mi o Electronic Guests. Uwielbiam takie brzmienia – jeśli znacie coś podobnego to śmiało podsyłajcie!

 
Once a Tree – Light Me Up
Jest coś w tym kawałku co bardzo mnie pociąga i coś co mnie lekko odpycha. Przewaga tego pierwszego sprawiła, że ten kawałek zapętlił się na dobre. Być może te zapętlone teksty? ;)

https://soundcloud.com/onceatree/light-me-up-moose-records

 

 

Gramatik – Torture Feat. Eric Krasno
Trochę się jaram. Lubie Gramatik za tę ich mega pozytywną energię.

 
Siren. – I Think I Like You

Na koniec moje najświeższe odkrycie – pełen energi duet z LA wkroczył na scene muzyczną z przytupem. I think I like you, Siren.

https://soundcloud.com/wearesirensound/i-think-i-like-you

 

 • grzyman12

  tytaj masz wstawion tygodniówke 34 na soundcloudzie

  • o, dzięki wielkie! Wiedziałam, że o czymś zapomniałam… ^^’

 • o, The Delta Riggs całkiem przyjemne, a nie znałem tego :) Co do podobnych utworów to polecam Max Frost – White Lies i jeszcze jeden utwór, który pojawi się na moim blogu dziś wieczorem (ale reklama, co nie? :D ).
  Sandersa też nie znałem, ale ekipa „Suits” sprawiła, że go poznałem :)

  Ciekawy jestem tej nowej grafiki ;)

  • Za taką reklamę to ban powinien być od razu ;p Na szczęście Max był już u mnie w październiku więc… ;) :D

   To trzymaj kciuki za grafikę, żeby się udała :)

   • za grafikę trzymam kciuki oczywiście :)

    A co do tego utworu, o którym wspominałem to jednak dopiero dzisiaj pojawił się na moim blogu. Ale żeby nie było reklamy ( :D ) to chodzi mi o: I Know Leopard – Daisy Eyes :)