Czasami zdarza się tak, że w przeciągu dwóch-trzech dni następuje wysyp dobrych piosenek od moich ulubionych artystów. W takich momentach nie mogę czekać na Tygodniówkę – siła wyższa! Przed Wami 4 nowości, które musicie poznać już TERAZ.  (lub zaraz po przesłuchaniu mojego podsumowania 2014 ;))

 

Ellie Goulding – Love Me Like You Do

Ellie to moje guilty pleasure. Potrafię ją zapętlać całymi dniami. Uwielbiam jej głos i z przyjemnością zapętlam Burn czy Lights ;) Dlatego zawsze się cieszę na wszelkie nowości od niej. Tym razem możemy posłuchać nowego kawałka do filmu Fifty Shades of Grey. I o ile na film się nie wybieram, tak na ten krążek nie mogę się doczekać. Po rewelacyjnym Crazy in Love Beyonce, który mogliśmy usłyszeć w trailerze oraz Earned It od The Weeknd jestem pewna, że ten album będzie wspaniały.

 

Belle & Sebastian – The Cat with the Cream

Gdy wczoraj usłyszałam ten kawałek, zapętlałam go przez kilka godzin. Bardzo miłe dźwięki od ciągle tajemniczych dla mnie Belle&Sebastiana. 19 stycznia odbywa się premiera ich nowego krążka Girls in Peacetime Want to Dance i wtedy poznamy ich bliżej :)

 

YEARS&YEARS – KING

Chłopaki pokazują kto tu rządzi. Nadal są moimi faworytami do pierwszego miejsca BBC Sound of 2015 (już jutro!). Dużo elektroniki połączonej z popem wydaje się być idealnym kawałkiem na karnawał. Może nie są to zapętlone klimaty ale hej – raz na jakiś czas można sobie pozwolić? ;)

https://soundcloud.com/yearsandyears/king

 

Soko – Who Wears The Pants ??

Nowy singiel od Soko, promujący nadchodzący album My Dreams Dictate My Reality, nie jest podobny do jej hitu I’ll Kill Her. Mimo to podoba mi się ten klimat. Po usłyszeniu tego kawałka jestem naprawdę bardzo bardzo bardzo ciekawa z jakich brzmień będzie złożony cały krążek. Premiera w marcu!