snowTydzień temu dzięki zaproszeniu od T-Mobile, miałam okazję wpaść razem z niesamowitą ekipą blogerów na Snow Fest, imprezy łączącej fanów muzyki elektronicznej i sportów ekstremalnych. Przez dzień można było pośmigać na stokach (które o dziwo były oprószone śniegiem) lub podziwiać bardziej zaawansowanych zawodników podczas Pucharu Polski w Big Air, wieczorami za to czekała na wszystkich spora dawka tanecznej muzyki. Na scenie wystąpili m.in  Roots Manuva, Mike Skinner Chase and Status, Andy C i Purple Disco Machine. Z naszego podwórka mogliśmy posłuchać Flirtini, Łąki Łan czy Novika & Mr. Lex. Zawitała także Cleo, która zagrała na scenie T-Mobile i z którą mogliśmy się spotkać ;)

Niektórzy byli też zachwyceni spotkaniem z innymi znanymi osobistościami na Festiwalu ;)

PATRZCIE KOGO SPOTKAŁEM!!!1!!1 #TeamMagenta #TMobilePL #SnowFest2016

Film zamieszczony przez użytkownika Pawel Opydo (@popydo)

Anyway, razem z Moja Dziewczyna Czyta Blogi, Andrzejem Tucholskim,typowa PsychodietkąZombie Samurai, Mieszkanką Warszawy, Wobec Obiektywu i  Wyrwaną z Kontekstu Asią, podziwialiśmy nie tylko muzyczne uroki Zakopanego pod Wielką Krokwią, ale mogliśmy także nacieszyć nasze żołądki w pysznych miejscach z góralskim jedzeniem oraz pozwiedzać ciekawe zakątki miasta. Muszę Wam się przyznać, że po raz pierwszy byłam w Tatrach od kiedy sama decyduję gdzie mogę jechać. Giewont tak bardzo kusił swoim widokiem, że mam zamiar tam wrócić w lato (staram się dowiedzieć tylko o jakiej porze można ominąć tłumy turystów ;)) jednocześnie zaliczając okoliczne góry <3 Wróciłam całkowicie zakochana w tamtych rejonach.

 

czapZ wyjazdu wróciłam z dodatkowymi prezentami od T-Mobile, którymi chcę się z Wami podzielić. Jeśli zima do nas wróci (a ma!) to okażą się niezbędne! :D

Mam do rozdania:
– 10 różowych czapek, w których będziecie mogli wyglądać równie uroczo co Typowa K. ;)
– jeden pack od T-Mobile w którym znajdziecie niezbędnik do robienia zdjęć, tj. slefie stick z bluetoothem, zestaw obiektywów do telefonu, magiczne rękawiczki, nerkę w której możecie to wszystko trzymać oraz bardzo fajne słuchawki firmy Sony <3 I oczywiście czapę!

Co trzeba zrobić by zdobyć nagrody?

Zadanie

Wyobraź sobie, że jesteś na całodziennym festiwalu zimowym. Stwórz idealny line-up tej imprezy (min. 8 artystów) tak by nakręcić tłumy do szusowania po stokach a jednocześnie zrelaksować tych, którzy zjechali po całym dniu zabawy w śniegu :)

Forma

Dowolna! Możecie wymienić artystów lub stworzyć gotową playlistę. A może chcecie zrobić plakat lub film? Wszystko zależy od Was :) Swoje propozycje wrzucajcie w komentarzach! Zestaw, który najbardziej nakręci mnie do tego by jechać w góry zdobędzie główną nagrodę!

Czas

[Edit] Daję Wam dwa tygodnie, czyli do wtorku, 01.03.2016.
Zwycięzców ogłoszę jeszcze w tym samym tygodniu :)

 

Czekam na dużo dobrej i różnorodnej muzyki. Stwórzcie swój wymarzony, zimowy festiwal! Powodzenia!