Wytwórnia Nextpop, od kiedy tylko się o niej dowiedziałam, kojarzy mi się z bardzo wysoką jakością wszelkich ich działań. Od tego kogo biorą pod swoje skrzydła, przez udostępniane materiały, aż po ich ostatnią inicjatywę – Nextpop Festival – wszystko to daje nadzieję, że polska scena muzyczna w końcu się trochę rozrusza ;)  

NEXTPOP-Festival-Low-Roar-wraca-do-Polski

 

Za tydzień we wrocławskim klubie Eter odbędzie się pierwsza edycja festiwalu – możecie sobie wyobrazić mój zachwyt gdy zobaczyłam plakat z line-upem: nieziemska Kari, rewelacyjni BOKKA, mój ukochany Low Roar, nieoceniony Fismoll i najmłodsza, ale chyba najbardziej trafiająca w mój gust, gwiazdka Oly. O ile udało mi się już trafić na koncert BOKKA i Low Roar, tak Kari, Oly. i Fismoll cały czas mi uciekali – tym razem mam nadzieję odhaczyć ich wszystkich z mojej wishlisty koncertowej ;) Podobno ma też wystąpić gość specjalny, którego zapowiada sam Tomek Makowiecki.

 

 

Jeśli nie możecie zawitać 26.06 do Wrocławia do głowa do góry! Festival ma charakter objazdowy – zagości jeszcze w dwóch innych miastach Polski a także poza granicami naszego kraju ;). Jego dodatkową zaletą jest to, że podczas koncertów zostaną przedstawione premierowe utwory, a także będzie on zawierał wspomniany już performance-niespodziankę znanego polskiego artysty w nietypowym wydaniu. Brzmi nieźle, prawda? ;)

Jeśli jednak nadal nie czujecie się przekonani to przesłuchajcie poniższej playlisty – zestawiłam cały line up – wyszła godzina cudownej muzyki <3

 

 

 

KONKURS! :)

Dodatkoooooowo mam dla Was bilety! :)

O właśnie tak! Możecie wygrać dwie dwuosobowe wejściówki zostawiając w komentarzu jakiś naprawdę dobry kawałek, który pasowałby do powyższej playlisty. Za przekazanie info dalej na fejsbuczku rozdaję dodatkowe gwiazdki ;D Konkurs trwa do wtorku, 24.06, 12:00. Ze wszystkich kawałków skleję playlistę, która zostanie opublikowana we wtorek wieczorem wraz z listą zwycięzców :)

Zaskoczcie mnie i widzimy się za tydzień w Eterze! ;)