blogroku2013-logoCześć! Mam taki lekko szalony pomysł aka łapówkę za pomoc aka szantaż emocjonalny ;). Otóż jak może wiesz, albo nie – biorę udział w konkursie pod tytułem Blog Roku.

Muszkieter kazał się dodać, kilka osób powiedziało, że zagłosują, no to wychodzi na to, że robię to dla Ciebie, co nie? ;) Z biegiem czasu stwierdziłam, że w sumie fajnie byłoby wygrać w swojej kategorii, albo chociaż być w tej 10. blogów, które przejdą do kolejnego etapu…

… i tu zaczyna się mój diabelski plan. Otóż zrobimy tak – bierzesz w łapkę swój telefon, wysyłasz SMSa o treści aaaa na numer bbbb, ciesząc się, że Twoje 1,23zł idzie na Fundację Gajusz, która sprawia, że chore dzieciaki nigdy nie są same. Cel szczytny, a w tych czasach każda złotówka się liczy!

Z drugiej strony, ja będę się cieszyć z każdego głosu na mnie – wierzcie lub nie, ale tak jak Wasze maile do mnie, wiadomości na fejsie czy rozmowy w realu – tak te głosy na pewno będą jeszcze bardziej mobilizowały mnie do pisania, tworzenia, wynajdywania coraz to lepszej muzyki. Bez tego też da radę, ale…. ;)

Przechodząc do tematu – głosujcie. Na fejsbuku spontanicznie złożyłam obietnicę

 

I zamierzam jej dotrzymać! ;D Serio. Jeśli wygram cały konkurs to macie u mnie świetną imprezę ;) A jeśli nie… Na pewno znajdę sposób, żeby się odwdzięczyć w dobrych postach i nadchodzących niespodziankach :)

Na dzień dzisiejszy jestem na 3. stronie!. Więc do dzieła – telefony w rękę. Można głosować tylko raz z jednego numeru, dlatego zachęcajcie  do głosowania znajomych ;) Jak już zagłosujecie – dajcie znać w komentarzach! Chętnie Wam podziękuję jakąś fajną piosenką…

 

Do dzieła! WYGRAJMY TO! :)