#5 Ewa

Untitledewa Internetowa znajomość. Nasze blogi jakoś się spotkały i od tamtego momentu coraz lepiej poznaję Ewę, która jest człowiekiem-zagadką, z głową pełną szalonych pomysłów, dobrym uchem do muzyki i przepięknym wnętrzem, o którego rozwój dba każdego dnia. Mam nadzieję, że będzie nam dane pobujać się na tym samym koncercie pewnego dnia :) Polecam wpaść od czasu do czasu na Jej bloga i poczytać o tych wszystkich niesamowitych rzeczach, na które wpada :)

 

„Playlistę tę utworzyłam z moich ulubionych kawałków, których mogłabym słuchać przez cały czas. Są to utwory bardzo ważne w różnych momentach mojego życia. Raczej ciężko jest wybrać kilka swoich ulubionych kawałków, jednak mam nadzieję, że ta playlista oddaje mniej więcej jakiej muzyki słucham. Znajdziecie tutaj popularniejsze, jak i te mniej znane kawałki, coś pomiędzy downtempem, elektroniką oraz moimi ulubionymi wokalistami. A wszystko to jest podsumowaniem mojej wieloletniej fascynacji muzyką.”

 

 

 

Jeśli ominęliście poprzednie wpisy to przesłuchajcie też poniższe playlisty:

Zapętlona Zosia
Zapętlony Kuba
Zapętlona Karolina
Zapętlony Maciek

 

 • EveMarie jest super! :))

 • genialna seria <3 to jest fantastyczny pomysł Kasiu, geniusz świata!

  czy zgadzasz się, żebym kiedyś (jak już się wygrzebie z licencjatu) mogła zrobić u siebie taki wpis? to jest naprawdę świetne, i chciałabym się "dołączyć" jakoś ;)

  • ps: rób to częściej i dodaj kategorię u góry, żeby można było łatwo znaleźć, polecam :D :D

   • Dina – jasne! :) Jak już będziesz miała czas to daj znać i powiem Ci co i jak :) Cieszę się, że Ci się podoba ta seria :)

    Kategoria to dobry pomysł, wrzucę do góry ale i tak niedługo się tu całkowicie wszystko pozmienia ;)

    • wiesz co? zaraz napiszę do Ciebie maila tego z kontaktu, bo w sumie mój blog z deczka podumarł i przyda mu się jakiś żywy wpis na dniach to mnie poinstruujesz, jeśli masz chwilę ;)