Zmiana stylu życia nie idzie w parze z blogowaniem. Staram się wprowadzić trochę zdrowsze nawyki, które zakładają uciekanie od biurka i komputera kiedy się tylko da. To dlatego od tygodnia pojawiają się tylko stałe posty. Wybaczcie i dajcie mi jeszcze chwilę ;) Dochodzę już do momentu, w którym wygospodarowanie czasu na pisanie każdego dnia nie będzie już takim problemem ;) W między czasie tworzy się nowy szablon, który odświeży Zapętlone. Muzycznie będzie Wam bardzo przyjazny, a i wizualnie mam nadzieję, że Was zaskoczy ;) To jednak dopiero za kilka tygodni. Póki co mam dla Was dobrą playlistę od jednej z najbliższych mi osób…

 

#7 Karolinka

KarolinkaPrzed Wami moja muzyczna bratnia dusza – Karolinka. W pewnym sensie to także dzięki niej założyłam tego bloga :) To Ona zapoznała mnie z Bastille – What Would You Do, które było jednym z pierwszych kawałków, które wrzuciłam na fanpage i o których napisałam :)  Karolina przeszła równie długą muzyczną podróż co ja i w tym momencie obie zauroczamy się pięknem elektroniki. Playlista, którą dzisiaj usłyszycie mogłaby równie dobrze wyjść jako Tygodniówka. Jeśli Wam się spodoba nie wykluczone, że Karolinka będzie tutaj wracać ;) Dajcie znać co sądzicie!

 

 

„Moje muzyczne dojrzewanie niejednokrotnie prowadziło mnie do muzycznych zakamarków tak dziwnych i odległych od siebie, że właściwie strach nawet wspominać. Odkąd jednak przestało u mnie krzyczeć i łomotać, jest dokładnie tak, jak możecie posłuchać. Przestronnie, elektronicznie i płynnie. Przed Wami ostatnie zauroczenia, marzenia, wspomnienia odgrzebane spod warstwy lat, artyści odkryci no-wo i na-no-wo, dowody na to, że u nas też się robi dobrą elektronikę(nie tylko!) i miłości niezmienne od lat.”

 

 

 

Poprzednie playlisty od zapętlonych znajomych ;)

Zapętlona Zosia
Zapętlony Kuba
Zapętlona Karolina
Zapętlony Maciek
Zapętlona Ewa
Zapętlony Krzysiek
Zapętlony Pål (Moddi)