Dzisiaj mnóstwo dobrej muzyki zebrała dla Was Magda. Jedna z najbardziej pozytywnych, pomysłowych i tryskających energią osób, które miałam szczęście spotkać na swojej drodze :) Co więcej – nasza znajomość zaczęła się od tego, że Magda jest czytelniczką mojego bloga. A w tym momencie nie wyobrażam sobie tygodnia bez wymienienia kilku prywatnych i bardzo radosnych wiadomości ;) <3 To tak gdyby ktoś z Was zastanawiał się co się ma z blogowania – super znajomych! :D Nie przedłużając – miłego słuchania. Ja zapętlam tę playlistę gdzieś daleko w Chorwacji ;)

 

#22 Magda

Good morning, and in case I don’t see ya: Good afternoon, good evening, and good night!

NYPo pierwsze – primo – dziękuję Kasi, że mogę postawić swoją ‘muzyczną stopę’ na Zapętlone. Secundo będzie wstępem do mojej playlisty. Odczuwam głęboką więź z bradypus tridactylus, bo czuję jesień, za którą nie przepadam, dlatego, że idzie w parze z zimą. I właściwie gdyby nie ta zima, to nic do jesieni bym nie miała, bo sprawia, że wszystko wokół nas jest takie bardziej…magiczne? Filtry w vsco jakieś bardziej przyjazne, ciepłe swetry, kakao, ogień w kominku, yankee candle i te sprawy. Mówią, że „od muzyki piękniejsza jest tylko cisza”, a ja lubię słuchać muzyki w ciszy. Wiecie…tylko ja i słuchawki, a wokół spokój. Tak najlepiej się marzy, planuje, wyobraża. Jestem uzależniona od tęsknoty za podróżą i często wyobrażam sobie miejsca do których chciałabym dotrzeć i wiem, że kiedyś to zrobię. Na pierwszym miejscu stawiam Los Angeles i Nowy Jork…i chyba na tym mogłabym skończyć.

Mam nadzieję, że dzięki moim playlistom przypomnicie sobie o swoich marzeniach. Spełnianie ich to jedna z najfajniejszych rzeczy jaką mamy w życiu, a te kawałki kojarzą mi się z planowaniem mojej podróży życia. Zaczynam od Cozy New York… Chodźcie ze mną na spacer po nowojorskich ulicach.

PS playlista ustawiona jest na “współtworzenie” więc jeżeli macie ochotę dodać kawałki, które Wam kojarzą się z NY – śmiało :)

 

 

——————————
Inne zapętlone osoby: ZosiaKubaKarolinaMaciekEwaKrzysiekPål (Moddi)KarolinkaAndrzejKarolinaJanPaulinaPiotrAli (novo Amor)AgataSylwiaAniaFreddie DicksonHeimattMalwina, Ida